TR türkiye
sohbet siteleri

İnfinity Hairwego Tüy Yokedici Krem Kullananlar Yorumlar

İnfinity Hairwego Tüy Yokedici Krem Kullananlar Yorumlar

Geçenlerde ünlü bir alışveriş sitesini dolaşırken karşıma çok farklı bir ürün çıktı. Bende hemen ünlü bir alışveriş sitesi olan hepsiburada üzerinden sipariş vererek ürüne ulaştım. Ürün fiyat anlamıyla ciddi bir fiyata sahip 369 TL’lik bir fiyat. Tabi ben 150 ml olan ürünü aldım isteyenler deneme amaçlı daha küçük boyutlarda olan 50 ml’lik ürünlerden alabilir.

İnfinity Hairwego Tüy Yokedici Krem Editör Yorumu

Ürünün satış başlığı oldukça ilgi çekici “Lazer den Daha İyi” bir başlık ile satılması benim gibi lazer epilasyon konusunda uzman olan kişilerin dikkatini çekmedi desek yalan olur. Aldığım ve elime ulaşan üründe; frma kutu tasarımı olarak öyle şahane bir şeye benzememesi, 369 TL’mizi çöpe mi attık dedirtmedi değil. Ama herşey kutuda bitmemesi ile bacak çevremde olan kıllar için ilk deneme seansım gerçekleştirim dedim. Kullanım şekli olarak kullanmak istediğiniz bölgeye günde bir veya iki defa süreniz yeterli olacaktır. Bende denileni yaparak toplamda 1 hafta gibi bir sürede 14 defa kullanarak bugün 8. gün sonuçları bildirip sizlerinde faydalanması amacıyla hazırladım. Totalde kıllanmalarım kalınlık olarak yüzde 40 lara varan bir azalma olduğunu ayrıca komple sürdüğüm bölgede ise yüzde 60’lara varan bir tüy yok edildiğini hissediyorum. Daha fazla yada bir diğer deyişle daha uzun süre kullanım yaparak daha iyi sonuçla almak mümkün olmaktadır.

infinity Hairwego Tüy Yokedici Krem

infinity Hairwego Tüy Yokedici Krem

İnfinity Tüy Yokedici Ürünün Firma Tanıtımı

Hairwego Tüy gelişimini geciktirmek kalmayıp istenmeyen tüylerin uzunluğu ve gürleşmesini engelleyip aynı zamanda yoketmektedir. Bir diğer deyişle diğer kullandığınız ürünlerin daha az kullanmanıza yardımcı olmaktadır. Misal örnek vermek gerekirse uzun bir süre infinity tüy Yokediciyi sakalına kullanan arkadaşlarımızda hatalı jilet taşlarının azaldığını gözlemledik. Yapı olarak kıl fölikul hücrelerinde meydana gelen kıl gelişimini hedef alarak kılların daha geç gelişmesini ve yok edilmesini sağlamayı hedef almaktadır.Hairwego’da temel tüy giderici madde mikrokapsüllenmiş loril izokinolin bromittir. (lib)

Not: Bu ürün hakkında kullanıcılarımız tarafından gelmiş herhangi bir mail ve yorum bulunmadığından kullanan arkadaşlarımızın hem bizi hemde kullanacak arkadaşları bilgilendirmek amacıyla yorum paylaşmalarını bekliyoruz.

1 Yorumlar
aykut

ürünü 2 aydır yüzümde kullanıyorum hiç bir işe yaramadığını söyleyebilirim yayınlarsanız insanlar boşuna kanmamış olur

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini