TR türkiye
sohbet siteleri

Le Charme Tüy Dökücü Krem Kullananlar Yorumlar Nasıl?

Le Charme Tüy Dökücü Krem Kullananlar Yorumlar Nasıl?

Merhaba arkadaşlar tüy dökücü kremler serimize buradanda devam etmek istiyorum. Bu gün tanıtacağım tüy dökücü krem diğer kremlerin aksine aloe Veralı olmaktadır. Le Charme natural firmasının üretmiş olduğu aloe veralı tüy dökücü krem hakkında bilgilerimi paylaşmak istiyorum. Aloe Vera etkili olması sebebiyle baya kişi tarafından tercih edilmektedir. Aloe Vera etkisi hem cildi daha etkili şekilde besler ve cildin tüy dökücü özelliğinin azalttığı vitaminlerininde artmasını sağlamaktadır.

Le Charme Tüy Dökücü Krem Fiyatı?

Le Charme Tüy Dökücü Krem ortalama olara 25-35 tl bandında bir fiyatta satılmaktadır.

Le Charme Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

Le Charme Tüy Dökücü Krem Kullananlar Yorumlar Nasıl?Ürün vücudun her tarafından kullanılmaya uygun olarak üretilmiştir. Bu sebeple yüz hariç her bölgenizde kullanmanızda bir sakınca yoktur. Kullanmak istediğiniz bölgenizi kuru bir şekilde üzerine tüy dökücü kremi ovalayarak sürünüz 3*5 dakika bekleyiniz ve ıspatula ile temizleyerek kıllarınızın komple gittiğini göreceksiniz.

Le Charme Tüy Dökücü Krem Kullanıcı Yorumları

Mehtap Hanım: Aloe Vera etkisi sayesinde canlandırıcı bir özelliği var diğer ürünlerin aksine oldukça insanı canlandırıyor. Bence denemenizde fayda var.

Pınar Hanım:  istenmeyen tüylerim konusunda bu ürünü aldım. İstediğim bölgemde kullanmam konusunda bana baya yardımcı oldu. Herkese bir öneride bulunmam gerekirse bu tarz tüy dökücüleri kullandığınızda bebe yağı yada krem kullanarak tahriş durumunu %100 azaltabilirsiniz.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini