İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Psödofollikülitis Barbe Lazer İle Tedavi Mümkün Mü?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Son dönemlerde oldukça ilgi ve alakaya dayalı olarak ortama çıkan ve sıklıkla duyduğumuz bir süslü kelime olan Psödofollikülitis Barbe yanı kıl dönmesi, kıl batması kelimesi ile karşı karşıya gelmekteyiz. Psödofollikülitis Barbe bir çok erkek ve bayanlarda sıklıkla görülebilen bir durum olmakla birlikte, genellikle sıklıkla oturup hiç kalkmayan kişilerde ortaya çıkmaktadır.  Genellikle kılın keskin tarafının cilt tarafına doğru yuvarlanmasıyla ortaya çıkan bir yöntem

Psödofollikülitis Barbe kıl dönmesi diye nitelendirdiğimiz bir hastalık olmakla birlikte artık Lazer epilasyon cihazları ile tedavi mümkün olmaktadır.  Lazer epilasyon cihazları bir çok yönden etkili kullanılmakta ve tercih sebebi olduğundan kaynaklı olarak tercih eden kişilerin bir çoğunun %80 civarında olumlu sonuçlanmaktadır.

Kıl dönmesi ve kıl batması tedavilerinde artık sıklıkla tercih edilen bir yöntem olması itibari ile Psödofollikülitis Barbe sorununa çözüm Lazer cihazları sağlamaktadır. Bu tedavi hakkında çok detaylı bilgi alabilmek için firmamıza uğramanız gerekmektedir.

25 Şubat 2020 tarihinde eklendi, 381 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git