TR türkiye
sohbet siteleri

Sally Hansen Yüz Bölgesi Özel Tüy Sarartıcı Nasıl? Kullananlar Yorumları

Sally Hansen Yüz Bölgesi Özel Tüy Sarartıcı Nasıl? Kullananlar Yorumları

Sally hansen yüz bölgesi özel tüy sarartıcı kadınların en büyük problemleri arasında yer alan istenmeyen tüyler ve tüylerin renkleri olmaktadır. İstenmeyen tüyler hem büyük bir problem oluşturmakta hemde rengi itibari ile kötü durmaktadır.

Yüz bölgesinde tüylerin oldukça zor ve efektif bir işlem gerektiren durumdan kurtulmak ve tüylerin renginin cilt rengi ile aynı oranda olması sebebiyle rahatlamak sunulmaktadır. Sally hansen yüz bölgesi özel tüy sarartıcı krem ile, yüz bölgesindeki istenmeyen tüylerin hem köklerinin zayıflamasına hemde oldukça ren rengine en yakın şekilde çevirmesiyle mükemmel sonuçlar ortaya koymaktadır.

Sally Hansen Creme Hair Bleach Nedir?

Sally Hansen  firması yüz bölgesi için özel olarak üretmiş olduğu ve mükemmel derecede güzel sonuç elde edilen bir ürün olmaktadır.  İçeriğinde yer alan alo vera ile cildinizi rahatlama hissi uyandırmaktadır. Sally Hansen Yüz Bölgesine Özel Tüy Sarartıcı krem yüz bölgesinde yer alan siyah kahaverengi tüyleri cildinizle aynı renkte yapmak için geliştirilmiş bir tüy sarartıcıdır.

Sally Hansen Yüz Bölgesi Tüy Sarartıcı Nasıl Kullanılır?

  • İlk olarak bölgeyi temizleyiniz.
  • İçerisinde bulunan karıştırma kabına aktivatörden 2.5ml  kremden ise 5ml ekleyiniz. Yani 1 e 2 olacak şekilde ekleyiniz.
  • Ürünü birbirine karıştırınız.
  • Dahan sonra karışımı tüylerinizi sarartacak bölgeye sürünüz.
  • 3 veya 10 dakika kadar bekleyiniz.
  • Daha sonra bol bol su ile yıkayınız.

Sally Hansen Yüz Bölgesi Tüy Sarartıcı Fiyatı Ne Kadar?

İnternet sitelerinde büyük kozmetik firmalarında satışı bulunana Sallay Hansen Yüz Bölgesi Özel Tüy Sarartıcı Krem ortalama 250 TL gibi bir fiyata satılmaktadır.

 

Sally Hansen Yüz Bölgesi Özel Tüy Sarartıcı Nasıl? Kullananlar Yorumları

Sally Hansen Yüz Bölgesi Tüy Sarartıcı Kullanıcı Yorumları

Harika bir ürün anında etkisini gösterdi kesinlikle hiç tereddütsüz alabilirsiniz
etkisi 1 ay kadar sürüyor yüz tüylerini sarartmak için kullanıyorum
Çok güzel bir ürün tüyleri görünmez şekilde sarartıyor ihtiyacı olanlar düşünmeden alabilir
Ürünü çok beğendim bence çok güzel sarartıyor ben yüzümde kullandım gayet memnun kaldım
Süper bir ürün bu zamana kadar keşfetmemiş olmama inanamıyorum
Çok güzel sarartıyor. Koyu renkli tüyler ten rengiyle nerdeyse eşitleniyor. Kaşlarımda da kullandım. Kalıcığını bekleyip göreceğim.
İlk kez kullandım ve çok beğendim . Cildim hassas olmasına rağmen herhangi bir yan etkisi olmadı. Çok doğal bir sarılık oluşturdu, teşekkürler
Boyutu küçük fakat, diğer sarartıcılara göre çok daha natural bir görüntü oluşturuyor. Uygulamada göz yakıyor evet, onun dışında iyi!
Ben kullandım yaklaşık 3 ay kadar etkisi sürdü parasına değer bence ama krem gibi olan açıldıktan birkaç gün içinde kuruyor dikkat edin kullanacaksınız tek seferde kullanın.
Hayatımda aldığım en iyi ürün.Yemin ederim daha efektif bir şey görmedim.Yüzümdeki tüylerden rahatsızdım ama esmer ve çok tüy problemi olan biri olarak ağda/jilet yapmaktan çok korkuyordum.Çünkü çok daha fazla çıkardı.Çok araştırarak aldım ve kargonun geldiği gün denedim.Sonuç inanılmaz.Kesinlikle alın
Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini