TR türkiye
sohbet siteleri

Veet Yüz Bölgesi Sir Ağda Bantları Kullananlar Yorumlar

Veet Yüz Bölgesi Sir Ağda Bantları Kullananlar Yorumlar

Yüzünüzün kalitesinin elden düşürmemeye çalışan Veet hergün kaliteli ürünleri ile kişileri kendisine bağımlı hale getiriyor. Yüzler için geliştirdiği Veet Naturals sir ağda bantları ile doğallığı hissetmenizi sağlayacaktır.

Veet bu sefer olaya biraz daha uzun soluklu bir çözüm sunuyor. Tam tamına 28 güne kadar pürüzsüz bir cilt sunuyor.  İçerisinde bulunan ve Doğal Shea Yağı sayesinde hem cildi rahatlaması hemde cildi nemlendirici hemde pürüzsüzlüğü ile kavuşturuyor.

Yüze Özel Bölge olarak üretilen sir ağda bandı genellikle, dudak üstü, yanak, çene gibi küçük bölgelerde etkili kullanılması için üretilirken aynı zamanda tahriş sarkma gibi durumlarınında çözüm sunuyor.

Veet Naturals Sir Ağda Bantları Fiyatı

Ortalama olarak piyasada 15-25 TL arasında bir fiyatta bulmanız mümkündür.

Veet Naturals Sir Ağda Bantları Paket İçeriği

  • 20 Adet Ağda Bandı.
  • 4 Temizleme Bandı.

Gelelim Kendi Kullanıcı Deneyimlerimize

Ürünümüzü biz internet üzerinden en çok bilinen bir web sitesi üzerinden siparişini verdik. Ürünümüz elimize geçince çok kaliteli bir şekilde paketlenmesinden ziyade çokta kaliteli bir ürün formu oluşturmaktadır. Ürün aynen kutu üzerinde söylendiği gibi 20 adet bant ve 4 adet mendilden oluşan kutumuzu alıp hemen denemeye başladık. Ufak bantları sayesinde dudak üstünde kullandık olumlu sonuç aldık. Aynı zamanda ürünün söylememesine rağmen birde kaş bölgesinde denedik vede sonuç mükemmel bir şekilde pürüzsüzlüğü bizlere sundu. Ürünü alıp kullanmak isteyen arkadaşlarımız için kesinlikle öneririz. Pişman olmayacaksınız.

veet sir ağda bantları kullananlar

Veet Naturals Sir Ağda Bantları Kullanıcı Yorumları:

Cemile Hanım: Ürün elime pazartesi ulaştı ve hemen kullanmaya başladım kutunun üzerinde dediği gibi 28 güne kadar olan lafı benim için geçerli olmasa gerek 20. gün sonunda tüylerim tekrar çıktı ama bu süre bile çok iyi.

Hande Hanım: Markette görüp alıp kullanma gereği hissettim, en çok çene altımda sık sık çıkan tüylerden muzdarip olmama neden olmaktaydı. Bu ürün ile birlikte hemen istediğim her yerde kolayca çene altımdaki tüylerden kurtulabiliyorum.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini