Cheveux ice Ütüleme Diyod Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

13 Mart 2020 tarihinde eklendi, 163 kez okundu.

İstenmeyen tüyler konusunda çok sağlam bir şekilde olumlu sonuçlar elde etmenizi sağlayan cihazlardan biri hiç kuşkusuz diyod lazer cihazıdır. Diyod Lazer epilasyon cihazları FDA onaylı cihazlardandır. Lazer epilasyon merkezlerinin sıklıkla tercih ettiği cihazlardan biri olan ve piyasada ismi oldukça bilinen bir cihazdır. Aynı zamanda jelli olmasıda tercih sebebi olmaktadır.

Cheveux ice Ütüleme Diyod Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Cheveux ice Ütüleme Diyod Lazer Cihaz Özellikleri

  • 600 Watt güç tüketimi
  • 14×15 mm lık geniş tarama alanı ile hızlı işlemler
  • Lensli lazer barlar.
  • Chiller Su soğutma sistemi
  • FDA ve CE Belgeli.
  • 810 nm Altın standardında dalga boyu
  • 110 joul enerji iletimi

Cheveux ice Ütüleme Diyod Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Editörün Yorumu

Diyod lazer hakkında pek bilgi vermek istemiyorum. Zaten uzun yıllardır bu cihaz bilinmekte ve kullanılmaktadır. Diyod lazerin eğer etkisi olmasaydı Amerikan Sağlık Örgütü onay vermezdi bu cihaza bu sebeple bu cihazın kıllar üzerindeki etkisini hiç söylemeye gerek yok. Cheveux ice Ütüleme Diyod Lazer Epilasyon Cihazı ütüleme başlığı sayesinde ütü yapar gibi epilasyon yapma imkanı sunduğundan daha derin kıl köklerine etki sağlamaktadır. Aynı zamanda buz başlık sayesinde acısız bir epilasyon hizmeti size sağlar. 14x15mm  geniş alanlı tarama özelliği ile hızlı işlem yapılabilir. Cihaz benim açımdan düşünülürse alınabilecek cihazlardan biri olmaktadır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git