TR türkiye
sohbet siteleri

Eva Life8 Diode Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Yorumlar

Eva Life8 Diode Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Yorumlar

İstenmeyen kıl köklerine en etkili cihazlar arasında yer alan diode lazer cihazlarının ülkemizde sıklıkla kullanıldığı ve çok etkili sonuçlar doğurduğunu bildirmek isterim. Bugünde Evalife8 diode lazer epilasyon cihazını tanıtma gereksinimi duyduk. İlk olarak cihazın teknik özelliklerine göz atalım…

Evalife8 Diode Lazer Cihazı Teknik Özellikleri

 • Diode 808nm Dalga boyu
 • 800w lazer çıkış gücü
 • 1-10hz atış sıklığı
 • Ütüleme ve manuel epilasyon
 • 12*12mm spot başlığı
 • Geniş Dokunmatik ekran
 • Safir başlık
 • -5 dereceye varan soğutma

Eva Life8 Diode Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Yorumlar

Editörün Yorumu

Lazer epilasyon cihazına genel anlamıyla baktığımıda güzel bir cihaz diyebiliriz.  808nm altın standart diode lazer dalga boyu ile istenmeyen tüylere kesin sonuçlar sunmaktadır. Aynı amanda yerli üretim olması sebebiylede teknik servis ve yedek parça konusunda oldukça sıkıntısız bir cihaz kullanım imkanı doğurmaktadır.

Günümüzde artık etkin olarak kullanılan ütüleme epilasyon yöntemini cihazın sunmasıyla kısa ve etkili bir epilasyon yapmak mümkün hale gelmektedir. Aynı zamanda tüm vücut epilasyonuda 40 dakika gibi bir sürede bitirmek mümkün hale gelmektedir. Firma ile fiyat konusunda anlaşılabilirse tercih edilebilir bir cihaz olmaktadır.

10 Yorumlar
Müge

Merhaba Eva life 8 cıhazı acık veya orta kumral kıl tipine uygun mudur yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Nazan

Merhaba Eva life 8 diode lazer IPL midir ve gerçekten kalıcı sonuçlar veriyor mu

  Editör

  efendim ismindende anlaşılacağı üzere diode lazerdir. kalıcı sonuçlar verecektir.

Tuna

Merhaba Eva life 8 lazer cihazı ipl mi ütüleme mi bir de etkisi görülür mü açık ten köyü kıllar için

  Editör

  eva life 8 diode bir cihazdır. Ütüleme epilasyona uygundur. Diode cihazlar genellikle koyu kıllarda oldukça etkilidir. Bu cihazda size uygundur.

Aleyna

Merhaba eve life titanium cihazı ile advence plus lazer hakkında bilgileriniz nelerdir ıpl midir

  Editör

  Eva life titanium duymadım da bahsettiğiniz cihaz eva life8 ise bu cihaz diode bir lazer cihazdır. Diğer bahsettiğiniz cihaz advance plus ise IPL bir cihazdır. Advance Plus lazer hakkında tekbir bilgiye sahip olmamakla birlikte Eva life8 cihazı güzel ve etkili bir cihazdır öneririm.

Sevim

Merhaba, gideceğim merkezde eva optimum ve evalife cihazları varmış. fiyatları yarı yarıya. birinde %95 birinde %85 sonuç alırsınız, seans sayısı artar ama ikisi de buz lazer dendi. optimum IPL midir? ayrıca istanbul bakırköy kızılay şubesindeki lazer ile ilgili internette hiç yorum bulamadım. diode başlıklı buz lazer IPL değil zaten önermiyoruz da dendi. güzellik merkezinden daha mı güvenilir olur kızılay yoksa korona da daha mı tehlikeli olur? acil yardımcı olursanız çok sevinirim. iyi çalışmalar

  Editör

  eva optimum adında hiç cihaza rastlamadım ama. Evalife 8 adında diode bir cihaz mevcut cihazın gerçek lazer olduğunu vücuduna değen başlık kısmının ufak olmasından ve içerisinin çizgi çizgi olmasından anlayabilirsiniz.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini