İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Evde Lazer Epilasyon Keyfi – Taramalı Rio Lazer Cihazı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Lazer Epilasyon klinikleri ve merkezlerinde yapılan lazer epilasyon uygulamaları artık evlerimize kadar geldi. Son yıllarda sürekli değişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren lazer epilasyon teknolojisi istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmamıza yardımcı olmaya başladı. Bunun için güzellik, estetik ve lazer epilasyon merkezleri kuruldu. Fakat artık bu merkezlere de gitmeye gerek kalmadı. Artık istenmeyen kıllardan lazer epilasyonu nu evinizde kendiniz uygulayarak kurtulabileceksiniz.

Avrupa’nın 1 numaralı lazer epilasyon cihazı Taramalı Tüy Dökücü Rio Lazer ile evde aynı ağda yapar gibi, tıpkı tüy dökücü krem uygular gibi, jilet kullanır gibi tüylerinizden kurtulacaksınız fakat tek farkla bu sistem ile tüylerinizden sonsuza kadar kurtulacaksınız. Artık ağda, jilet, tüy dökücüleri kullamanıza gerek kalmayacak. Üstelik lazer epilasyon seanslarına da yığınla para ödemek zorunda kalmayacaksınız.

Peki bu taramalı rio lazer cihazı ile kıllardan nasıl kurtulacaksınız? işte cevabı; Rio Lazer Taramalı Tüy Dökücü cihazının tarama Özel Bölgeliği yardımıyla bir atımda yaklaşık 20 adet kıl köküne etki eder ve kıllar daha seyrek çıkmaya başlayarak sonunda % 90 başarı oranıyla tüylerinizden tamamen kurtulabilirsiniz.  İstenmeyen tüylerinizden evinizde kurtulurken klasik epilasyon yöntemlerinde olduğu gibi ağrı ve acı da duymayacaksınız. Evde lazer epilasyon keyfi için Rio Lazer’in fiyatı 400 TL ve 500 TL arasında değişmektedir.

Taramalı Rio Lazer küçük boyutlarda olup, evinizde çok fazla yer kaplamayacak cinstendir. Şimdi de bu cihazı ve evimizde lazer epilasyon keyfini daha yakından tanıyalım ve evde lazer epilasyon uygulaması ile ilgili tüm merak edilenleri aydınlığa kavusturalım.

* Taramalı Rio Tüy Dökücü Lazer Cihazı Vücutta Hangi Bölgelere Uygulanabilir Nerelere Uygulanamaz?
Rio Lazer Epilasyon cihazı ile vücudun hemen her yerine lazer epilasyon uygulaması yapabilirsiniz. Özellikle etkili olduğu bölgeler; koltukaltı, Özel Bölge, bacak bölgesi, bikini bölgesi, yüz bölgesi omuz ve sırt bölgeleridir. Kaş arası gibi tehlikeli olabilecek bölgelere uygulanmamalıdır.

* Tüy Dökücü Taramalı Rio Lazer ile Lazer Epilasyon Uygulaması Hangi Sıklıkta Uygulanmalıdır?
Bu konuda dikkat edilmesi gereken bir kaç nokta vardır. Taramalı Rio Lazer cihazı ile lazer epilasyon yaparken aynı uygulama içinde tek bir bölgeye çok fazla lazer atışı yapılmamalıdır. Bu şekilde bir uygulama yapılırsa uygulanan bölgede tahriş meydana gelebilir, şişlik ve kızarıklık oluşabilir. Tüy Dökücü Rio Lazer uygulaması sonrasında tahriş oluşmamışsa bidahaki uygulama ertesi gün yapılabilir. Fakat uygulanan bölgedeki kıllarının hangilerinin etkilenip etkilenmediğini daha rahat görmek için seanslar arasında en az iki hafta süre bırakmalısınız.

* Tüy Dökücü Taramalı Lazer Epilasyon Cihazı ile Lazer Epilasyon Yaptıktan Sonra Nelere Dikkat Edilmelidir?
Rio Lazer Epilasyon cihazı yardımıyla lazer epilasyon uygulamasından sonra direkt olarak güneş ışığı ile maruz kalınmaması gerekir. Yapılan uygulama lazer ışınları yardımıyla olduğundan dolayı lazer epilasyon yapılan bölgeye en az 2 veya üç hafta başka dermotolojik uygulama yapılmaması tavsiye edilir. Lazer epilasyon uygulamasından sonra en az 24 saat dul almayınız ve uygulanan bölge ilk günlerde temiz tutulmalıdır.

* Rio Lazer ile Kaç Seansta Kesin Sonuç Alınabilir?
Tüy Dökücü Taramalı Rio Lazer ile yapılan lazer epilasyon uygulaması olduğundan bu seans süresi kişinin fizyolojik Özel Bölgelikleri, kıl yapısı, kıl rengi gibi değişkenlere bağlıdır ve kişiden kişiye farklılık gösterir. Ama yaptığınız ilk uygulama sonunda ciddi bir fark görebilir yaklaşık 6 seans sonunda ise neredeyse pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Bazı hormonal problemlerinden dolayı aşırı kıllanma sorunu yaşayanların ise biraz daha fazla seans uygulamaları gerekmektedir.

Taramalı Tüy Dökücü Lazer Epilasyon cihazını evde rahatlıkla kullanabilir ve evde lazer epilasyonun keyfini yaşabilirsiniz. Fakat sonuçta bu uygulama lazer ışınları yardımıyla olduğundan çok dikkatli olnmalıdır. Bunun için lazer epilasyon merkezleri ve polikliniklerinden yardım isteyebilirsiniz. Bu uygulamayı evde yapmaya karar verdiğiniz zaman muhakkak bir uzmana danışın. Lazer Epilasyon Klinik ve Güzellik Merkezlerini lazerepilasyonu.net sitemizden takip edebilirsiniz.Lazer Epilasyon klinikleri ve merkezlerinde yapılan lazer epilasyon uygulamaları artık evlerimize kadar geldi.

Son yıllarda sürekli değişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren lazer epilasyon teknolojisi istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmamıza yardımcı olmaya başladı. Bunun için güzellik, estetik ve lazer epilasyon merkezleri kuruldu. Fakat artık bu merkezlere de gitmeye gerek kalmadı. Artık istenmeyen kıllardan lazer epilasyonu nu evinizde kendiniz uygulayarak kurtulabileceksiniz.

Avrupa’nın 1 numaralı Evde lazer epilasyon cihazları ndan Taramalı Tüy Dökücü Rio Lazer ile evde aynı ağda yapar gibi, tıpkı tüy dökücü krem uygular gibi, jilet kullanır gibi tüylerinizden kurtulacaksınız fakat tek farkla bu sistem ile tüylerinizden sonsuza kadar kurtulacaksınız. Artık ağda, jilet, tüy dökücüleri kullamanıza gerek kalmayacak. Üstelik lazer epilasyon seanslarına da yığınla para ödemek zorunda kalmayacaksınız.

Peki bu taramalı rio lazer cihazı ile kıllardan nasıl kurtulacaksınız? işte cevabı; Rio Lazer Taramalı Tüy Dökücü cihazının tarama Özel Bölgeliği yardımıyla bir atımda yaklaşık 20 adet kıl köküne etki eder ve kıllar daha seyrek çıkmaya başlayarak sonunda % 90 başarı oranıyla tüylerinizden tamamen kurtulabilirsiniz.
İstenmeyen tüylerinizden evinizde kurtulurken klasik epilasyon yöntemlerinde olduğu gibi ağrı ve acı da duymayacaksınız. Evde lazer epilasyon keyfi için Rio Lazer’in fiyatı 400 TL ve 500 TL arasında değişmektedir.

Taramalı Rio Lazer küçük boyutlarda olup, evinizde çok fazla yer kaplamayacak cinstendir. Şimdi de bu cihazı ve evimizde lazer epilasyon keyfini daha yakından tanıyalım ve evde lazer epilasyon uygulaması ile ilgili tüm merak edilenleri aydınlığa kavusturalım.

Taramalı Tüy Dökücü Lazer Epilasyon cihazını evde rahatlıkla kullanabilir ve evde lazer epilasyonun keyfini yaşabilirsiniz. Fakat sonuçta bu uygulama lazer ışınları yardımıyla olduğundan çok dikkatli olnmalıdır. Bunun için lazer epilasyon merkezleri ve polikliniklerinden yardım isteyebilirsiniz. Bu uygulamayı evde yapmaya karar verdiğiniz zaman muhakkak bir uzmana danışın. Lazer Epilasyon Klinik ve Güzellik Merkezlerini lazerepilasyonu.net sitemizden takip edebilirsiniz.

25 Ocak 2011 tarihinde eklendi, 3.824 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Evde Lazer Epilasyon Keyfi – Taramalı Rio Lazer Cihazı Konusuna 0 Yorum Yapıldı
 1. mustafa kutay bora dedi ki:

  merhaba.benim için bu alet kullanışlı olabilir çünkü erkek olduğum için kıl yapım kalın ve siyah. hal böyle olunca etki yapma yüzdesi artıyor. Eğer satmayı düşünüyorsanız bana mail atabilirsiniz. gün içinde dönerim. fc_inter@windowslive.com

 2. fatma dedi ki:

  bu ürünü bende aldım arkadaşlar ve inanın hiç bir faydasını görmedim bu ürünü icat edene ve satana hakkımı helal etmiyorum Allah kat kat çıkarsın inşallah.boşuna benim gibi kanıpta paranızı çöpe atmayın.çöpe giden paraya bu kadar acımazdım belki de…

 3. AYSEL dedi ki:

  ARKADAŞLARN SÖYLEDİKLERİNE BENDE KATILIYRUM ÜRÜNÜ ALALI BENDE 1.5 YIL OLDU HİÇBİR FAYDA GÖRMEDİM İNANIN DAHADA FAZLALAŞTI İNSANLARI ANLATMLARINZLA,YAZILARINIZLA KANDIRIYRSUNUZ AZDA OLSA FAYDASINI GÖRSEM ÜZÜLMEM AMA HİÇBİR FAYDA GÖREMEDİM.KEŞKELERİM O PARAYA DIŞARIDA YAPTIRSAYDM CİHAZN BAŞNDAN HİÇ KALKMAYACAKSN ZMAN KAYBI DERSENİZ ÇKbenim işim sadece bu değil.BN DÜNYANIN PARASINI VERDM.BEN ÜRÜNÜNÜZÜ GERİ İADE ETMEK İSTİYORM.YETKİLİLERİNZDEN KABUL ETMELERİNİ RİCA EDİYORM.HABERDAR ETMENİZİ RİCA EDİYRM bn 700 tly aldm inanın çk pişmanm hiç faydası yk yetkililer paramı iade etsnler yetkililer bu yazımı gözönünde bulundrmalarını talep edyrm ürünü kimseye tavsiye etmiyorm.kullanmıyrm çöpemi ataym CVP BEKLİYRM

 4. 1ssss dedi ki:

  “ruken” arkadaşımın söylediklerine kesinlikle katılıyorum. Ben de bu ürünü satın aldım, kullandım ve hiçbir değişiklik göremedim. Bir ürünü almadan iyi araştırmak gerek. Paranızı boş yere çöpe atmayın.

 5. SELDA dedi ki:

  KEŞKE DAHA ONCE OKUMA ŞANSIM OLSAYDI DUN SIPARIŞ VERDIM MERKEZEDE GITTIM TUYLERIM DENILDIGI GIBI DAHA ÇOK COGALMA OLDU NE YAPACAGIMI ŞAŞIRDIM

 6. ruken dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ,

  Ben 12. ayda rio x 60 lazer epilasyon cihazı aldım ve toplam 6 seans kullandım sadece yüz bölgemde şua ana kadar gözle görülür bir azalma olmadı normalde 6 seans sonunda azalma olması gerekiyor. Cihazla ilgili tüm yorumları yapacağım değerlendirme size kalmış.

  Cihazın kullanımı çok kolayama tek Atış 2 dakikayı buluyor dolayısı ile çok uzun zaman kaybı sadece yuz ( bıyık , favori ve çok az cene kısmı ) 2,5 saat sürüyor. Başka bir bölgemde uygulama yaptığımı düşünemiyorum bile . Cihazın atış yaptığı alan 1 cm kadar yani tek atış için 2 dakika uygulama yapılan alan çok az .
  ben bu cihazı 900 tl ye yakın bir fiyat ile aldım. Üzerine 1500 tl daha verseydim güzel bir merkezde birçok bölgem için paket programlardan yaptıra bilirdim malesef anlatıldığı kadar etkili atışları yok :(
  Arkadaşlara tavsiyem gidip güzel bir merkezde nerenize istiyorsanız oraya lazer epilasyon yaptırın. Ne zaman kaybı ne de maddi kayba uğramayın.
  Sağlcakla kalın :)

 7. burcu dedi ki:

  nerden satın alıbilirim bu cihazı?

Sayfa başına git