Mioji Lano IPL Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumları

Mioji Lano IPL Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumları

Mioji Lano IPL Lazer Epilasyon Cihazı Uygun fiyatı ve fiyat/performans ürünü olarak karşımıza çıkan Mioji Lano IPL Lazer Epilasyon Cihazı gerçek manada etkili ve güzel sonuçlar ortaya koymak için tasarlanmış bir cihaz diyebiliriz. Günümüzde oldukça yüksek şekilde rağbet gören ev tipi epilasyon cihazları sıklıkla tercih edilmektedir.

Günümüz kadınlarının ve erkeklerin epilasyon merkezlerinde uzunca süre vakit geçimeyi düşünmediklerinden dolayı uygun fiyatlı bütçe doktu  ıpl epilasyon cihazlarına yüksek oranda rağbet göstermektedir. Mioji Lano IPL Lazer Epilasyon Aletide bu durumu tersine çevirerek evde epilasyon yapma imkanı sunmaktadır. Mioji Lano IPL Lazer Epilasyon Cihazı ev tipi kullanmaya uygun olarak tasarlanmasının yanında kalitesi ve profesyonelliği ilede akıllarda yer edinmektedir.

Mioji Lano IPL Lazer Epilasyon Cihazı tüm vücut bölgelerinde kullanmaya uygun olarak tasarlanmış bir ürün olamakla birlikte her açıdan 600-700 TL bandında satılan uygun bir cihazdır. Toplamda 990.000 atım kapasitesi sahip bu cihaz ile neredeyse bitirmek imkansıza yakın diyebiliriz. 1 milyon atış yapmak uzun bir süre ve emek istemektedir. Ev tipi bu cihazı sadece siz değil diğer aile bireylerininde kullanması ilede uzun bir süre cihazın atım sayısı bitmeyecektir.

Mioji Lano IPL Epilasyon Cihazı Teknik Özellikler

 • Aslen IPL Epilasyon Aleti
 • 990.000 Lamla Atım Ömrü
 • 6 seviye enerji
 • Otomatik atım ve Manuel Atım
 • Hem Epilasyon hemde Cilt Gençleştirme
 • Cihaz üzerinde atım sayısını gösterme
 • Cihaz üzerinde enerji modu gösterme
 • Otomatik mod ile 10 dakikada tüm vücut epilasyon

Mioji Lano IPL Lazer Epilasyon Cihazı

Mioji Lano IPL Epilasyon Cihazı Nasıl Kullanılır?

 • Cihazın kullanma talimatlarına dikkatlice okuduktan sonra
 • Epilasyon yapacağınız bölgedeki isteyenmeyen tüyleri 2-3 gün önceden alınız.
 • Lambanın üstünü temizleyip cihazı fişe takınız
 • Cihazı cildinize 90 derece olanak şekilde yani dik bir şekilde yerleştirin ve cilde temas ettiriniz.
 • Flaşa bir kes basarsanız tek tek atış yaparsınız. Uzun süreli basarsanız otomatik mod ile kendini atım yapar.

Mioji Lano IPL Lazer Epilasyon Cihazı

Mioji Lano IPL Epilasyon Cihazı Kutu İçeriği

 • Türkçe Kullanım Klavuzu
 • Epilasyon gözlüğü
 • Güç Adaptörü
 • Epilasyon Cihazı

Mioji Lano IPL Lazer Epilasyon Cihazı

Mioji Lano IPL Epilasyon Cihazı Hangi Bölgelerde Kullanılır?

 • Kol Bölgesinde
 • Bikini bölgesinde
 • Bacak bölgesinde
 • Yüz Bölgesinde
 • Koltuk Altı Bölgesinde
 • Dudaklarda

Mioji Lano IPL Lazer Epilasyon Cihazı

Mioji Lano IPL Epilasyon Cihazı Fiyatı Ne Kadar?

İnternet üzerinde satışına denk gelinen bu ürün popüler e-ticaret sitelerinde satışı bulunan bir ürün olmaktadır. Ortalama 600-700 TL bandında satılmaktadır. RAkipleri ile kıyaslandığında oldukça uygun bir fiyat diyebiliriz.

Mioji Lano IPL Lazer Epilasyon Cihazı

Mioji Lano IPL Epilasyon Cihazı Kullananların Yorumları

Türkçe kullanım kılavuzu, içinden çıkan gözlüğü ve herşeyiyle çok kaliteli bir hissiyat veriyor. Ürünü 6 haftadır kullanıyorum ve bu süre sonunda gözle görülür dökülmeler oluşmaya başladı. Aynı zamanda cildimde bir yumuşama ve daha parlak gözüktüğünü farkettim. Hiçbir epilasyon aleti 1 haftada yada 10 günde yada 15 günde etki göstermez. Düzenli ve talimatlara uygun şekilde kullanıldığında kesin sonuç alacaklarından eminim çünkü kendim sabırla 6 hafta boyunca kullandım ve gözle görülür tüy dökülmelerini farkettim. Talimatlara uyulmadığı taktirde etki etmeyeceğini kesinlikle söyleyebilirim. Tüy rengi, cilt rengi ve seviyelere dikkat etmeden kullanılırsa tabii ki etkisiz olacaktır. Sonuç olarak bu fiyata bu sonuç bence gayet iyi.epilasyon merkezlerine tonla para verip riske atmaktansa ben bu fiyata olmazsa da üzülmezdim. İyiki almışım, herkese teşekkür ederim.
Ürün çok güzel hiç acitmiyor ve rengini de çok beğendim mat pembe kullanımı da kolay
Eşim çok beğendi.kalitesi her parçasında kendini belli ediyor.böyle ürünleri uygun fiyata bizlere sunduğu için satıcıya ayrıca teşekkür ederim.

Mioji Lano IPL Lazer Epilasyon

Eşim çok beğendi.kalitesi her parçasında kendini belli ediyor.böyle ürünleri uygun fiyata bizlere sunduğu için satıcıya ayrıca teşekkür ederim.
Yeni kullanmaya başladım öncesinde tüyleri jilet tarzi birseyle kısaltmak sart olduğu için mecburen kollarımı makineyle kısalttm. Umarım sonuc iyi olur ve makineye vurduktan sonra ortada orman gibi dolaşmak zorunda kalmam :) şuan için makinenin performansı gayet ideal ben siyah kalın tüylü ve beyaz tenli bi yapıya sahibim bu sebepten ise yarayacağını düşünüyorum. Aylar sonra tekrar yorumu guncelleyecegim . Çünkü yorumlar baya önemli bu tarz makinelerde
Ürün çok sıkı pıtpıt naylona sarılı bir şekilde geldi. Alalı 2 ay oldu ve içindeki talimatlara uygun olarak ilk ay haftada bir kere ikinci ay ise iki haftada bir uyguladım, bazısı ağdadan birkaç gün sonra bazısı jiletten hemen sonraydı. Tüylerimin yarısından çoğu çoktan çıkmıyor ve geriye kalan tüylerim inceldi. Onların da zamanla biteceğine inanıyorum. Cilt yenileme modunu denemeye henüz vakit bulamadım. Üründen çok memnunum.
Epilasyon aletleri içerisinde kesinlikle en iyisi diyebilirim. Kısa bir süre kullanmama rağmen ciddi bir fark oldu. Tüylerim azaldı ve daha ince şekilde çıkmaya başladı. Acı hissi vermiyor. Evde böyle bir imkan olması muhteşem gerçekten. Güzellik merkezlerine o kadar para vermektense bu cihazı alıp evde rahat bi şekilde kullanmak en mantıklısı geldi. Çok beğendim.

 

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.