TR türkiye
sohbet siteleri

Rowenta Soft Compact Epilasyon Cihazı Nasıl? Yorumlar

Rowenta Soft Compact Epilasyon Cihazı Nasıl? Yorumlar

Rowenta Soft Compact Epilasyon Cihazı Nasıl?

Bu hafta ki lazer epilasyon cihazları tanıtım konumuzda isminden ve fiyatından bir çok kişi adından söz ettiren lazer epilasyon cihazımız olan ve elektronik cihazlardaki kalitesinden hepimiz hatırlarız.. Yılların eskitemediği ve yılların üzerine her zaman artılar eklediği güzel ve kişisel bakım için bir adım önde duran epilasyon cihazımız sizlerle.

ROWENTA 1830005401 IPL Instant Soft Compact Epilasyon CihazıBu haftaki Ürünümüz Rowenta Soft Compact Epilasyon cihazımız geçen hafta tanıtımını yaptığımız Philips SC1997 Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Yorumlar konusunu incelerseniz rowenta nın philips sc1997 lazer epilasyon ürünün eksik olan yanını anlarsınız Rowenta tam olarak 150.000 ışık atımı kapasitesine sahipken Philips sc1997 ise 250.000 ışık atımı kapasitesine sahip. Ama bu konuyu eğer biraz daha açmak gerekirse arasındaki fiyat  farkınıda göz ardı etmemek gerektiğinin bilinmesi gerekli! Neredeyse 450 Tl olan aradaki fiyat farkınıda unutmamak lazımdır.

Hadi Bu Ürünümüzün Birazda Özelliklerine Geçelim..

Rowenta Soft Compact Lazer epilasyon cihazımız değişebilir başlıklara sahip olmakla birlikte Pro Precision teknolojisine sahip ürün bir çok teknolojik Özel Bölgeliği bir arada bulunduruyor..

Rowenta Soft Compact Lazer epilasyon Cihazı kablolu şarj edilebilir ve 60 dakika şarj süresi sunmaktadır. Biz tekrar hatırlatalım lütfen 30 dakikadan fazla kullanmayınız.

ROWENTA 1830005401 IPL Instant Soft Compact Epilasyon Cihazı 1Rowenta Soft Compact Lazer epilasyon cihazını bir çok kullanıcı üzerinde denilen test sonuçlarına istinaden tüylerde %86 oranında azalma sağlamaktadır.

Rowenta Soft Compact Lazer Epilasyon darbeli ışık teknolojisinin yanında Temas sensörü ve cilt tonu algılayıcı Özel Bölgeliklerine sahip olmakla birlikte ilk kullanımdan itibaren tüylerde gözle görülür bir eksilme meydana geldiğini görebilirsiniz….

Ürünün firma tarafından 2 yıl uluslararası garantisi bulunmakla birlikte çok kolay bozulmayacağınıda iletmek isteriz.

Rowenta Soft Compact Epilasyon Cihazı Fiyatı

Ürünün bir çok firmada satışının bulunmasına rağmen fiyat olarak 450 tl ve 650 tl fiyat aralığında raflarda yerini korumaktadır…

Rowenta Soft Compact Epilasyon Cihazı Kullanıcı Yorumları

Cansu Hanım Diyorki…Evde epilasyon cihazlarını araştırırken rowentanın bu ürünüyle tanıştım. Kullanımımdan itibaren gözle görünür farkla devam ediyorum. Diğer markaları kullanmadım ancak Rowentanın değişebilir başlığı sayesinde ürünün sürekliliği sağlanıyor ve evde epilasyon konforu devam ediyor :)

6 Yorumlar
halime

bunu burda okuduğum bilgiler ışığında aldım ve gerçekten herkese tavsiye etmek istiyorum

nazlı

bu ürünü aldığım sırada bana hediye olarak seyahat çantası verdiler arkadaşlara öneririm

Gülnur

Ben bunu Recep Kaya'nın tavsiyesi üzerine aldım ve uzun süredir kullanıyorum çok ama çok kaliteli ve sağlam bir ürün.

pınar

rowenta nın hemen hemen tüm ürünlerini uzun süre kullandım vede baya başarılı bir biçimde buluyorum

Hazan

Hayatımda kullandığım en kalite cihaz diyebilirim çok ama çok güsel

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini