İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Silk’n Glide Lazer Epilasyon Aleti Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Merhaba arkadaşlar bu ürünü bir internet sitesinde uygun fiyat ve kendime Özel Bölge bir indirim bulunmasından kaynaklı benim 120 Tl gibi bir fiyata aldığım ve internet sitelerinde 300 TL gibi bir fiyata ürünü bulmanız mümkün olmaktadır. Tabi fiyatına aldanıp alan bir çok arkadaşım gibi bende memnun kalmadım. Ama nitekim ürün yapı olarak paketleme olarak kullanım kılavuzları olarak gerçekten çok kaliteli bir ürün olduğunu göstersede; kıllar üzerinde gayet etkisiz kalmaktadır. Tabi ürünü ne kadar kötü desekte bazı arkadaşlarımız kullanıp memnun kalmıştır. Ben gayet açık olmak zorundayım.

Ürünü başka bir arkadaşımın üzerinde denemem sonucunda biraz fayda gördük diyebilirim tabi 1-2 seans sadece denedik. Ama arkadaşın sırt bölgesini görenler acaba bu arkadaş insan mı diyebilir o denli kıllı bir arkadaşımızdı. :) Ürünü alacaklar arkadaşlar tabi sadece benim deneyimlerimi değil diğer insanların deneyimlerini de ele alarak deneyimlerse daha sağlıklı olacaktır. Az paralar vermiyorsunuz bu nedenle. Ürünü artı tarafına gelirsek 150.000 ışık atımına sahip ve oldukça yüksek bir ışık atımı olmaktadır. Hem erkek hem bayanların kullanabilecekleri bir ürün olarak aynı zamanda yüz dahil tüm vücudunuzda kullanabileceksiniz. 5 ayrı seviye ayarı sayesinde vücudunuza en uygun ayarı seçerek kullanabilirsiniz.

Silk’n Glide Lazer Epilasyon Aleti Kullanalar Yorumlar

Kamuran Hanım: Bu cihaz, tüyleri tamamen yok etmiyor ama bariz biçimde azaltıyor. Diğer ev epilasyon yöntemlerine kıyasla tertemiz acısız bir epilasyon sağlıyor ve diğer yöntemlere göre çok daha uzun süre tüyler çıkmıyor. Ama cihaz kullanımı bırakılırsa tüyler, 3 ay sonra yeniden çıkmaya başlıyor. Kalıcı, kökten çözüm değil ev için konforlu ve uzun süreli epilasyon düşünenler için uygun fiyatlı bir seçenek.

Akife Hanım: Bu cihazı bir yıldan uzun süredir. Bikini bölgemde kullanıyorum. Ama tüyleri bitirmedi sadece kılların biraz daha incelmesine sebep oldu. Keşke biraz daha sağlam olsa ve bitirse idi. 
Onur Bey: Cihazı eşimin önerisi üzerine aldım. Ama eşim yanlış bir cihazı araştırmış. Keşke yanlış almasaydım sadece bir kaç kez kullandım.
14 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 1.414 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git