TR türkiye
sohbet siteleri

SyncTech OPT Sistem Lazer Epilasyon Cihazı Kullananlar Yorumlar Nasıl?

SyncTech OPT Sistem Lazer Epilasyon Cihazı Kullananlar Yorumlar Nasıl?

Merhaba arkadaşlar bu konuda sizlere SyncTech OPT Sistem Lazer Epilasyon cihazı hakkında bir kaç kelime karalamak istiyorum.

SyncTech OPT Sistem Lazer Epilasyon cihazı genel itibari ile hassas ciltler için tasarlanmış ve profesyonel bir kullanma uygun olarak üretilmiştir. Ütüleme şeklinde Lazer epilasyon sağlayan cihazımız ağrısız ve keyifli bir lazer sunmayı hedefliyor.

Safir Buz başlığı sayesinde acısız ve etkili bir epilasyon imkanı sunmaktadır. Saniyede 10 atış yapma özelliği sayesinde, Tüm cilt tiplerinde etkidir. İz bırakmak , yan etkisi yoktur ve kesinlikle kalıcı bir rahatsızlık vermemektedir. Ütüleme tekniği ile ağrısız epilasyon konforu sunar.

SyncTech OPT Sistem Lazer Epilasyon Editörün Yorumu

Synctech firmasının üretmiş olduğu ve OPT sistem lazer epilasyon aleti gerçekten kaliteli bir sistemi sayesinde lazer epilasyonda kaliteli bir ürün sunmaktadır. Opt sistem Lazer epilasyonda devrim gibi biri ürün olmakla birlikte kaliteli bir  ürün olmaktadır. Jelsiz bir çalışma imkanı ve 1 milyon atış garantisininde bulunması ürünü benzersiz etmektedir.

SyncTech OPT Sistem Lazer Epilasyon Özellikleri

  • SyncTech OPT Sistem Lazer Epilasyon Cihazı Kullananlar Yorumlar Nasıl?Dalga Boyu: 610 ile 1200nm arasıç
  • 3200W çıkış gücü
  • 1-10ms arası atım hızı
  • Türkçe dil seçeneği
  • 1-50j arası enerji
  • Su soğutma sistemi ile cilt soğutmada Safir Buz başlık.
Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini