Soru: Hangi Lazer Epilasyon Cihazı Kullanıldı?Alexandrite

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

24 Ekim 2019 tarihinde eklendi, 291 kez okundu.

Soru: Merhabalar. Ben bu hafta lazer epilasyona başladım. Kullanılan cihazı sordugumda bana Alexandrite olduğu söylendi . benim bildiğim kadarıyla Alexandrite cihazlar uzaktan nokta atışı yapan başlıklara sahip. Ancak bana kullanılan cihazın başlığı dikdörtgen şeklinde ve cilte temas ettirilerek kullanılıyor. Bu cihazın türleri var mıdır yoksa kandırılıyor olabilir miyim ? Cevabınız için teşekkürler.

Cevap: Merhaba değerli takipçim. Artık o kadar fazla cihaz var ki takip etmek çok ama çok zorlanıyoruz. Sık sık yenilenen cihazlar farklı markalar ve uzak doğu cihazlar dedikçe cihaz sayısı arttı ve takip etmemiz oldukça azaldı. Alexandrite lazer epilasyon cihazı genellikle ülkemizde sıklıkla kullanılan cihazdır. Tabi bu cihazında farklı farklı türleri mevcut.

Sorunuz üzerinden cevap vermem gerekirse….

  • alexandrite lazerepilasyonuBaşlığın dikdörtgen olduğunu söylediniz. Bu lazer epilasyon cihazlarında çok normal durumdur. Bölgesel olarak farklı farklı başlıklar mevcut bu başlıklar kare dikdörtgen ve yuvarlak olabilir.
  • Uzaktan nokta atışı yaptığını söylediniz. Bu lazer epilasyon cihazlarında başlığın boyut farkından kaynaklı olarak vücuda yapıştırılarakta kullanılabilir.
  • Bu cihazın türleri var mıdır? Evet bu cihazın türleri mevcuttur.

Gelelim anlatacaklarıma, bu cihazlarda en çok dikkat edilmesi gereken en önemli etken lazer ışığının rengi. Alexandrite cihazlarda ışık rengi kırmızı olmaktadır. Bu güne kadar kullandığım tüm cihazlarda kırmızı idi.

Diğer etken ise epilasyon yaptırırken cihaz üzerinde yazan model marka bilgilerine göre cihazı araştırmanız yararınıza olacaktır. Bu şekilde hangi cihaz olduğunu daha kolay cevap verebiliriz.  İyi günler.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git