TR türkiye
sohbet siteleri

Çorum Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Çorum Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere Çorum şehrinde lazer epilasyon yaptırmaya karar veren arkadaşlarımız için kolaylık olması amacıyla lazer epilasyon seans ücretlerini paylaşalım dedik.

Günümüzde özellikle genc kizlarin büyük sorun ettiği tüyler için kalıcı bir çözüm aramaktadır. Tüyleri almak için birden fazla yöntem olsa da kalıcı bir çözüm olmadığı için bu sorunun ortadan kalkmamaktadır. Kalıcı bir çözüm olarak bilinen lazer epilasyon işlemi günümüzde oldukça yaygınlaşmıştır. Ve sonuç olarakta herkesin olumlu baktığı bir işlemdir.

Lazer ışınlarının milisaniyelik atışları ile kıl kokleri tahrip edilir ve bir kac seans sonunda sonuç vermeye baslamaktadir. Sonuç olarak %90 etkili olmaktadir. Bir çok kişi tarafından tercih edilse de bazı kişiler tarafından güvenilir bir işlem olarak görülmemektedir.

Lazer epilasyon bir çok seanstan oluşan bir işlemdir. Seans sureleri kisiden kişiye gosterse de ortalama 6-8 seans sürmektedir. Lazer epilasyon işleminde en önemli unsur ise seans sırasında lazer epilasyon işlemini uygulayan kişinin koruyucu gözlük takmasıdır. Çünkü lazer ışığı göze ciddi sorunlar acabilmektedir.

Çorum Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde yer alan bir ildir.  Az nüfusa sahip ancak 14 ilçesi bulunan bir ildir. Toprak sanayi ve makine imalat sanayi çok gelişmiştir bir ildir.

Çorum ilinin nüfusu az olduğu için az ilçesi olduğu sanılsa da oldukça fazla ilçesi bulunmaktadır. Ancak bu ilçelerin hepsinde lazer epilasyon merkezi bulunmamaktadır. Çünkü nüfusu az ve küçük bir il olduğu için her ilçesinde bulunmamaktadır. Tüm küçük ve az nüfuslu ilçeler de olduğu gibi Çorum ilinin de sadece il merkezinde ve bir kac ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır. Çorum ili lazer epilasyon seans fiyatları ise her ilde olduğu gibi lazer epilasyon merkezlerindeki konfora ve yönteme bağlıdır. Fakat her ilde tahmini bir fiyat listesi olduğu için fiyatlar birbine yakındır.

Çorum Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Dahası: Eğer Dilerseniz Şehrinizde faaliyet gösteren lazer epilasyon ve güzellik merkezleri hakkında tamamının kullanıcıların paylaştığı tavsiye, yorum, öneri ve şikayetleri okumak için >> Çorum Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet  << konumuzu inceleyebilirsiniz.

Dahası: >> Çorum Dövme Sildirme << konumuzu inceleyerek dövmelerinizden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

orum lazer epilasyon seans fiyatları

Çorum Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGENAKİTBÖLGENAKİT
Tüm Vücut450 TLTüm Vücut650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Not: Lazer Epilasyon Fiyatlarımız Güncellenmiştir. Güncel Fiyat listesi aşağıda sunulmuştur.

Arkadaşlarımızın bizlere mail atıp fiyat konusunda mağdur olduklarını bildirmektedirler. Fiyat konusunda bilgiye sahip olmayan arkadaşlarımızın sunulan fiyat karşısında sesini çıkarmadıkları ve tamam dedikleri için mağdur olduklarını bildirdiklerinden kaynaklı olarak bu soruna bir çözüm bulduk. Çorum şehrinde faaliyet gösteren firmalardan lazer epilasyon fiyatlarını öğrendik ve sizlere sunuyoruz.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini