TR türkiye
sohbet siteleri

Edirne Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Edirne Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Tüy almak günümüzde erkek kadın farketmeksizin tüm herkesin ortak problemi olmaya başlamıştır. Tüy almak için bir çok yöntem bulunsa da bu yöntemler kalıcı bir çözüm değildir. Ancak insanlar ise kalıcı çözüm istedikleri için baska yöntem aramaya başlamaktadirlar. Günümüzde ise oldukça yaygın ve kalıcı bir çözüm olan lazer epilasyon yöntemi bir çok kişinin tercihi olmaktadır.

Lazer epilasyon işlemi birden fazla seans sonrası tam sonuç veren bir yöntemdir. Lazer epilasyon işleminde lazer ışığının kıl kökünü tahrip etmesi sonucu kıl kökleri yanar ve kılların kalıcı olarak tamamen giderilmesini sağlar. Ancak bu işlem bir seans sonunda tam sonuç vermemekte bir kac seans sonunda tam sonuç vermektedir. Seans süresinin degismesi ise kişinin cilt yapısına ve kıl rengine bağlı olarak degismektedir.

Lazer epilasyon yönteminde herkese aynı lazer tipi uygulanmamaktadır. Çünkü her kişinin cilt yapısı farklı olduğu için kisiden kişiye lazer tipleti farklı olmaktadır. Kişiye uygulanacak lazer tipini belirlemek için ise işlem öncesinde uzman biri tarafından kişinin cildi incelenmelidir.

Edirne Türkiye’nin Marmara Bölgesin de yer alan bir ildir. 9 ilçeye sahiptir. Nüfus bakımından az nüfusa sahip bir ildir. Diğer az nüfusa sahip olan iller de olduğu gibi Edirne ilinde de lazer epilasyon merkezleri sadece il merkezinde ve belirli ilçelerinde bulunmaktadır. Edirne ili lazer epilasyon seans fiyatları da diğer az nüfuslu illere yakın fiyatlıdır.

Edirne Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Dahası: Eğer Dilerseniz Şehrinizde faaliyet gösteren lazer epilasyon ve güzellik merkezleri hakkında tamamının kullanıcıların paylaştığı tavsiye, yorum, öneri ve şikayetleri okumak için >> Edirne Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet  << konumuzu inceleyebilirsiniz.

Dahası: >> Edirne Dövme Sildirme << konumuzu inceleyerek dövmelerinizden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

edirne lazer epilasyon seans fiyatları

Edirne Lazer Epilasyon Fiyatları

Edirne Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Merhaba değerli tüylerinden kurtulmak için çabalayan arkadaşlar. Bu konumuzda sizlere Edirne şehrinde lazer epilasyon yaptırmak isteyenler için lazer epilasyon ücretleri sizlerle.

Lazer epilasyon yaptırmak isteyip fiyatlar konusunda çok mu çok tereddütlü müsünüz? Bizde bu tereddüdünüzü ortadan kaldırmak amacıyla hazırlamış olduğumuz fiyat listesini hazırladık. Edirne şehrinde lazer epilasyon yapan diğer arkadaşlarımızdan aldığımız lazer epilasyon fiyatını alıp ortalama olarak hazırladık ve sizlere sunduk.

4 Yorumlar
Khgdf

Keşan da şubeniz varmi acaba

Murat sert

Ben Uzunköprü den göğüs bölgedeki killarimdan ebediyen kurtulabilirmiyim ve kaç tlyi bulur

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini