TR türkiye
sohbet siteleri

Karaman Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Karaman Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Günümüzde en çok kadınların problemi olarak görünse de cinsiyet farketmeksizin herkesin problemi olan kıl problemi için kalıcı bir çözüm bulmak istenmektedir. Kalıcı çözüm olarak bilinen lazer epilasyon yöntemi ise bazı kişiler tarafından güvenilir bir işlem olarak görülmemektedir. Ancak lazer epilasyon işlemi birçok kişinin guvenini kazanmis ve ülkemizde oldukça yaygınlaşmıştır.

Lazer epilasyon, teknolojinin gücünden yararlanarak kıl kökünü tahrip ederek kıl büyümesini durduran bir epilasyon yöntemidir. Uygulama başlığından mili saniyelik lazer atışları ile kıl köküne odaklanıyor. Kıl kökünde kontrollü bir ısı oluşturuluyor ve kıl kökünde hasar meydana geliyor. Düzenli yapılan bu işlem sonrasında kıl kökünde tahribat oluşmakta ve tekrar bu kökten kıl üretilemiyor. Lazer epilasyon, çevre dokuya zarar vermeden seçici olarak kıl köküne odaklanıyor. Ve bu uygulama sonunda kıl probleminden kurtulabilmek mümkün olmaktadır.

Lazer epilasyon işlemi bir seans sonunda tam sonuç veren bir işlem değildir. Normal bir cilde sahip kişi için en az 6 seans gereklidir. Cilt farklılığı gösteren kişilerde ise seans sayısı uzayabilmektedir. Bu nedenle seans süresi belirlenmeden önce kişinin cildi uzman bir kişi tarafından incelenmekte ve sonuca göre seans süresi belirlenmektedir.

Karaman Türkiye’nin İç Anadolu bölgesinde yer alan bir ildir. 6 ilçesi bulunmaktadır. Önemli bir ticaret, kültür ve sanat merkezidir. Nüfusu az olmakta ve aynı zamanda ilçe sayısı da az bir il olduğu için her ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulunmayabilir. Lazer epilasyon seans fiyatları ise lazer epilasyon merkezlerin de belirlenmektedir. Karaman ili lazer epilasyon seans fiyatları ise diğer az nüfuslu illerin fiyatlarına yakındır. Fakat her ilin fiyatlara etkisi farklı olduğu için değişiklik gösterebilmektedir.

Karaman Lazer Epilasyon Seans Fiyatları 

Eğer Karaman şehrinde kaliteli lazer epilasyon firmaları hakkında bilgiye sahip değilseniz >>> Karaman Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konumuzu inceleyiniz.

Dahası: Karaman Dövme Sildirme ile lazerle dövme sildirme işlemi konusu.

karaman lazer epilasyon seans fiyatları

Karaman Lazer Epilasyon Fiyatları

Karaman Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Karaman şehrinde lazer epilasyon yapacak arkadaşlarımız için seans fiyatlarını paylaşalım dedik. Lazer epilasyonda en önemli etkenlerden biri haline gelen ve herkesin hem merak konusu hemde ihtiyaçlarına karşılık verebilmesi amacına hizmet eden tabiki de fiyatlar olmaktadır.

Fiyatlar konusunda bir çok arkadaşımız bizlere mailler atmakta ve bizlere sıkıntılarını dillendirmektedirler. Fiyat bir çok kişinin en önemli etken olarak ele aldığını bildirmek isteriz. Bazı firmaların insanları yüksek fiyatlar ile mağdur ettiğini, işi bilmiş gibi söyleyip insanların vücutlarını sıkıntılara soktuğunu anlatmak isteriz.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini