İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Lazer Epilasyon Ücretleri Araştırması

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Lazer epilasyon yaptırmaya karar verdiğimizde hemen aklımıza takılan ilk sorulardan biri lazer epilasyon ücretleri nasıl değişmekte, hangi bölgeye kaç TL ye epilasyon yaptırabilirim, fiyatlar çok mu yüksek gibi sorular takılıyor. Peki lazerli epilasyon ücretleri ne kadardır ve neye göre ücretlendirilmektedir bu konuya biraz değinelim.

Lazer epilasyon ücretleri epilasyon yapılacak bölgenin kıl yoğunluğuna ve alanına göre belirlenmektedir. Yani kol için yapılacak epilasyon ile Özel Bölgeye yapılacak bir lazer epilasyon ücreti bir olmadığı gibi, Özel Bölge lazer epilasyonu ile bacak için lazerli epilasyon ücretleri de bir değildir. Çünkü epilasyon yapılacak alan değişmekte ve kıl yoğunlukları farklılık göstermektedir. Tüm vücut lazer epilasyon için de belirli hesaplamalar ve indirimler söz konusu olabilir. Buna göre belirlenen lazer epilasyon ücretleri seans başına ödenmektedir. Son seanslara doğru kıl yoğunluğu azaldığından ve alan daralmaya başladığından bu seanslar daha az maliyete düşebilir. Zaman zaman da ilgili lazer epilasyon kliniğinin kampanyaları, paket programları, taksit seçenekleri vs. bulunabilir ve epilasyon ücretleri bu şekilde de ödenebilmektedir. Bunun yanısıra grupanya, eavantaj, sehirfırsatı gibi siteler günlük veya haftalık bazda lazer epilasyon merkezleri ile anlaşarak indirimli kampanyalar düzenlemektedirler. İnternet üzerinden yapacağınız küçük bir araştırma ile, Şehrinizde hangi merkezde ne şekilde kampanyalar mevcut öğrenebilirsiniz.

Halkımız arasında genellikle lazer epilasyon fiyatları için bir önyargı mevcuttur. İlk akla gelen ücretlerin çok yüksek olduğudur. Ancak günümüzde lazer epilasyon veya diğer kalıcı epilasyon uygulamaları olan foto epilasyon, iğneli epilasyon ücretleri zannedildiği kadar da pahalı değildir. Epilasyon sonrası kalıcı bir başarı sağlandığı düşünüldüğünde ve toplam maliyet göz önüne alındığında, bunun normal epilasyon için harcadığımız paranın yanında çok da yüksek bir maliyet olmadığı anlaşılacaktır.

Peki lazer epilasyon ücretleri güncel olarak 2011 yılında nasıl değişmektedir? Bunun için çevremizden edindiğimiz bilgiler ve tecrübeler ile yaptığımız ufak araştırmalar neticesinde 2011 yılı lazer epilasyon ücretleri için sizlere net olmayan ancak fikir verme amaçlı yazdığımız yazımızı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

2011 Lazer epilasyon fiyatları

10 Nisan 2011 tarihinde eklendi, 1.609 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git