TR türkiye
sohbet siteleri

Sinop Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Sinop Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Ülkemizde çoğu kişinin büyük dert haline getirdiği tüylenmenin tamamen giderilmesi için kalıcı bir yol bulmak istenmektedir. Günümüzde tüyleri yok etmek amaçlı kullanılan bir çok yöntem vardır. Ancak bu yöntemlerin hicbiri kalıcı bir şekilde tüyleri yok etmemektedir. Günümüzde ise oldukça yaygın ve kalıcı bir çözüm olan lazer epilasyon yöntemi bilinmektedir.

Lazer epilasyon işlemi bir seans sonunda tam sonuç veren bir yöntemdir. Lazer ışığı sayesinde tüy köklerine uygulanması ve kıl köklerinin kurtularak oradan yeniden kıl çıkmasının engellenmesi yöntemidir. Fakat bu işlem en az 6 seans sonra tam sonuç vermektedir. Bu seans süresi kişiden kişiye farklılık gösterdiği icin işlem öncesinde kişinin cildi uzman biri tarafından incenmelidir.

Lazer epilasyon işleminde sadece kişinin cildine bağlı olarak değişen seans süresi değil bununla beraber uygulanacak olan lazer tipi de farklılık göstermektedir. Bunun sebebi kişinin cilt yapısı ve kıl renginin farklı olmasıdır.

Sinop Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinin Orta kesiminde yer alan bir ildir. 9 ilçesi bulunmaktadır. Sinop Kalesi, tarihi ve turizm açısından kentin en ilginç yeridir. Nüfusu az ve küçük bir il olan Sinop ilinin her ilçesin de lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır. Ancak ilçelerde sadece bir lazer epilasyon merkezi bulmak mümkündür. Çünkü çok büyük bir il olmadığı için birden fazla bulunmamaktadır. Lazer epilasyon seans fiyatları ise her ilde olduğu gibi lazer epilasyon merkezlerinde belirlenmektedir. Ancak ilin etkisi de vardır. Sinop ilide uygun bir il olduğu için Sinop lazer epilasyon seans fiyatları da uygun fiyatlıdır. Fakat her ilde ki lazer epilasyon seans fiyatları kesin olarak bilinmedigi için tahmini fiyatlar verilmektedir.

Sinop Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Eğer Sinop şehrinizde faaliyet gösteren lazer epilasyon ve güzellik merkezlerinden edindiğiniz lazer epilasyon hakkında tavsiye yorum ve şikayetleri hem okumak hem yazmak için >>> Sinop Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet okuyunuz.

Dahası: Lazerle dövme sildirmek için >>> Sinop Dövme Sildirme konumuzu inceleyiniz.

Not: Konumuz 2021 yılı fiyatları ile tekrardan güncellenmiştir.

sinop lazer epilasyon seans fiyatları

Sinop Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGENAKİTBÖLGENAKİT
Tüm Vücut450 TLTüm Vücut650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

LAzer epilasyon yaptıracak arkadaşlarımız için kurmuş olduğumuz bu sayfamızda sizlere Sinop Lazer epilasyon seans fiyatlarını paylaşacağız.

Bir çok firmadan edindiğimiz lazer epilasyon fiyatlarını baz alarak il il lazer epilasyon seans fiyatları listesi çıkardık. Çıkardığımız bu lazer epilasyon fiyat listesinde siz değerli kullanıcılarımızın lazer epilasyon yaptırırken mağdur olmalarının önüne geçip engel olmak için hazırladık. İstenmeyen tüylerin bir baş belası olduğunu ve Sinoplu arkadaşlarımızında bu baş belasından rahatsız olduğunu düşünüp lazer epilasyon seans ücretlerimizi sunduk.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini