İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Acıbadem Hastanesi Lazer Epilasyon Merkezleri

Acıbadem Hastanesi Lazer Epilasyon Merkezleri

Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde bulunan Acıbadem Hastaneleri Kozmetik Dermatoloji kliniklerinde lazer epilasyon uygulamaları gerçekleştirilmektedir. Yaz Geldi. Kozmetik ve Dermatoloji ile yaza hazırlanın sloganı ile lazer epilasyon, bölgesel zayıflama (kavitasyon) ve fraksiyonel lazer uygulamalıyla hizmet veren Acıbadem Dermatoloji kliniği lazer epilasyon uygulamalarınız için poliklinik koşullarında sağlıklı ve uzman ellerde hizmet alabileceğiniz bir birimdir.

Acıbadem lazer epilasyon teknolojilerinde kişiye göre belirlenecek olan diode lazer epilasyon, alexandrite lazer epilasyon ve nd-yag lazer epilasyon seçenekleri sunmaktadır. Bu seçeneklerden sizler için en uygun olanı uzman hekim görüşemsinden ve test seanslarından sonra belirlenmektedir.

Acıbadem hastanesi kozmetik ve dermatoloji kliniği lazerli epilasyon uygulamalarının yanı sıra Kavitasyon yani bölgesel zayıflama bir diğer adı ile ultrasonik zayıflama uygulamaları da gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra Fraksiyonel lazer uygulamaları ile vücudunuzdaki kırışıklıkları giderme, yara izi yok etme ve çatlak tedavileri, cilt gençleştirme uygulamaları da gerçekleştirilmektedir.

Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde bulunan Acıbadem lazer epilasyon, Kavitasyon ve Fraksiyonel lazer uygulamaları gerçekleştiren Acıbadem Hastanesi Kozmetik Dermatoloji Klinikleri Şu Merkezlerde bulunmaktadır: Acıbadem Bakırköy Hastanesi Lazer Epilasyon, Acıbadem Kadıköy Hastanesi Lazer Epilasyon, Acıbadem Ankara Hastanesi Dermatoloji, Acıbadem Kayseri Hastanesi, Acıbadem Eskişehir Lazer Epilasyon, Acıbadem Fulya Hastanesi Dermatoloji ve Kozmetik, Acıbadem Adana Hastanesi, Acıbadem Levent Tıp Merkezi, Acıbadem Kocaeli Hastanesi, Göktürk Acıbadem Tıp Merkezi, Acıbadem Etiler Lazer Epilasyon, Bağdat Caddesi Acıbadem Tıp Merkezi, Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi Lazer Epilasyon.

Acıbadem Sağlık Grubu Bünyesinde bulunan Acıbadem Hastanelerinden lazer epilasyon, bölgesel zayıflama ve fraksiyonel lazer uygulamaları gerçekleştiren merkezler ve Acıbadem lazer fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için acibadem /KozmetikDermatoloji/merkezler/ sayfasındaki iletişim bilgilerini kullanarak irtibata geçebilirsiniz.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.