Akademi Hastanesi Lazer Epilasyon ve Güzellik Birimi – Kocaeli (İzmit)

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

14 Mayıs 2014 tarihinde eklendi, 5.277 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:50 pm yapılmıştır

2001 Yılında İzmitin ilk tam donanımlı Özel Bölge hastanesi olarak faaliyetlerine başlayan Özel Akademi Hastanesi 2008 senesi itibari ile güzellik ve lazer epilasyon birimi ile de Kocaelililere hizmet vermeye başlamıştır. Hastane yeni jenerasyon lazer epilasyon cihazları ve yep yeni kadrosu ile 20 haziran 2013 de Akademi lazer birimi olarak açılışını gerçekleştirmiştir.  Kaliteden ödün vermeden, güvenilir ve ekonomik hizmet sunmak misyonu ile yoluna devam eden hastane son teknoloji cihazları ve kampanyalı fiyatları ile İzmit’te lazer epilasyon dendiğinde tercih edilebilir alternatifler arasındadır.

Lazer epilasyon Kocaeli merkezlerinden Akademi hastanesi epilasyon biriminde Alexandrite, diode ve elektroliz yönteminin birleştirilmesiyle daha garantili sonuçlar elde edilmektedir. Ayrıca İzmit lazer epilasyon kampanyaları diye arama yapmayı düşünüyorsanız epilasyonda %70 lere varan kampanyaları ile Özel Akademi Hastanesini değerlendirebilirsiniz. Hastanede ön muayene sonucu kişiye Özel Bölge uygulamalar yapılmasına ve ancak bu şekilde istenilen sonuçlara ulaşılabileceğine büyük hassasiyet gösterilmektedir. akademi-lazer-kocaeli-kampanya

Kocaeli Özel Akademi Hastanesinde lazer epilasyon uygulamalarının yanı sıra estetik ve güzellik uygulamaları olarak botox, dolgu, cilt bakımı, mezoterapi, kök hücre tedavisi, zayıflama uygulamaları çeşitli alternatifleriyle gerçekleştirilmektedir. Akademi hastanesi ayrıca izmitte iğneli epilasyonun adreslerinden biridir.

Hastane hakkında daha detaylı bilgi edinmek, Akademi lazerde yapılan tüm uygulamaların ayrıntıları ve fiyatları hakkında bilgi edinmek veya da randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Özel Akademi Lazer İletişim Bilgileri
Adres: Karabaş mahallesi Abdurrahman yüksel caddesi No:28 Saraybahçe-İzmit/Kocaeli
Telefon: 0262 332 55 09
Whatsapp: 0541 328 96 10

 

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Akademi Hastanesi Lazer Epilasyon ve Güzellik Birimi – Kocaeli (İzmit) Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Seda dedi ki:

    Böyle rezalet görmedim kesinlikle birdaha işin olmaz.Yazık verdiğim paralara.

Sayfa başına git