Amasya – Dr. Canan Sapan Dermatoloji Kliniği Nasıl? Yorumlar

Amasya – Dr. Canan Sapan Dermatoloji Kliniği Nasıl? Yorumlar

Dermatoloji konusunda adnı duyumu ve Türkiye’nin en güzel üniversitelerinden biri olan Hacettepe Tıp Fakültesi mezunu olan Uzm. Dr. Canan Sapan Dermatoloji kliniğinde cilt üzerine her türlü tanı ve tedavi işlemleri yapmakla birlikte lazer epilasyon işlemlerinide profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Lazer Epilasyon konusunda edindiğimiz bilgiler neticesinde FDA onayına sahip Soprano Platinum Lazer Epilasyon cihazını tercih etmektedirler.

Lazer Epilasyon, dövme silme, PRP, Botoks, dolgu, bölgesel zayıflama konularında hizmet veren Uzm. Dr. Canan Sapan Amasya şehrinin en çok tercih edilenlerden dermatoloji kliniklerinden biri olmaktadır.

Uzm. Dr. Canan Sapan Dermatoloji Kliniği Müşteri Yorumları

Son derece profesyonel işinde uzman ve güvenilir bir hekim. Ben çok faydasını gördüm herkese tavsiye ederim. Ayrıca bugüne kadar güzellik salonlarına boşuna para verdiğimi anladım kesinlikle uzman dermatolog tarafından yapılması gereken işlemler hekimsiz yapılmamalı. Hekimin hastasıyla birebir ilgilendiği tek güzellik merkezi teşekkürler..
Bütün hijyen kurallarına uyulan çok temiz bir merkezdir.Gösterilen ilgi ve yapılan işlemlerden çok memnun kaldım.Canan Hanım’a gözü kapalı güvenebilirsiniz.Çok teşekkür ediyorum.
Hijyen kosullari, guler yuzle yaklasimlari ve ilgileri ve bilgileri gercekten bir harika. Hic dusunmeden gidebilirsiniz. Yorumlari okuyup gittim ve hic pisman olmadim.
Gittiğim en temiz klinikti, zorlu cildimi tedavi edebilen tek doktor, gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz🥰

Amasya - Dr. Canan Sapan Dermatoloji Kliniği Nasıl? Yorumlar

Dr. Canan Sapan Dermatoloji Kliniği

Adres: Ellibeşevler Mah. Mehmet Varinli Cad. Ünal Apt. A Blok No:121/1-A
Amasya
Telefon: +90 850 333 0388   Doktor ile iletişime geç:  +90 358 212 99 22

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.