TR türkiye
sohbet siteleri

Ankara B’Hava Güzellik Merkezi Nasıl? Gidenler

Ankara B’Hava Güzellik Merkezi Nasıl? Gidenler

Ankara Çankaya’da hizmet veren ve oldukça güzel işler başaran bir Güzellik Merkezi haline gelen B’Hava Güzellik Merkezi profesyonel bir yaklaşım ile hizmet vermektedir. B’hava Güzellik merkezinde profesyonel lazer cihazlarından olan Soprano İce Buz Lazer cihazını tercih etmektedirler. Güzel bir yapıda ve nezih bir ortamda yapılan lazer epilasyon işlemlerinde mükemmel sonuçlar ortaya koyulmaktadır.

B’Hava Güzellik Merkezi Müşteri Yorumları

Lazer epilasyon ile ilgili birkaç güzellik merkezinden hizmet aldığım halde hiçbirinden memnun kalmadım. Daha sonra ciddi bir araştırma sonucunda bulduğum B’Hava güzellik merkezi ile yaptığım görüşmeler neticesinde, şu anda almış olduğum hizmetin beklentilerimin çok üstünde olduğunu açık yüreklilikle söyleyebilirim .
B’Hava guzellik salonunun lazer müşterisiyim inanılmaz temiz ve nezih bir mekân alanında uzman ve güler yüzlü çalışanlardan oluşan bi ekip var.Herkese tavsiye ederim.Ayrica mekan sahibi Nagihan hanımda son derece ilgili ve alâkadar tüm ekibe teşekkür ederim
Bu işletmenin müdavimlerindenim. Yaptirdigim her işlemin kaliteli olduğunu görüyorum ve çok memnunum. Kullandiklari malzemelere güveniyorum. Kişisel bakım söz konusu olunca kalitenin önemli olduğunu düşünüyorum ve tavsiye ediyorum. 10 numero 5 yıldızlik bir mekan.
Kirpik lifting, lazer, kaş dizayn gibi gibi birçok hizmet aldım kendilerinden. Nagehan Hanımı senelerdir tanırım, işindeki tecrübesi ve güler yüzüyle tanıştığı herkesin ilk tercihi sanırım. Üstüne bir de şahane bir ekibi var, profesyonellikle samimiyeti, işle insan ilişkilerini karıştırmayan. Herhalde her seferinde mutlu ayrıldığım tek yer. Şiddetle tavsiye edilir :)

Ankara B'Hava Güzellik Merkezi Nasıl? Gidenler

B’Hava Güzellik Merkezi İletişim Adresi

Adres: Balgat, Oğuzlar mah, 1374. Sk. 8/A, 06520 Çankaya/Ankara
Telefon: +90535 010 15 15
Telefon: 0312 286 27 27
Telefon: 0555 018 37 57

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini