TR türkiye
sohbet siteleri

Ankara Özel Estera Polikliniği Dr. Sevgi Kurtulmaz Lazer Epilasyon Nasıl?

Ankara Özel Estera Polikliniği Dr. Sevgi Kurtulmaz Lazer Epilasyon Nasıl?

Lazer Epilasyon ve cilt uygulamaları konusunda oldukça bilgiye sahip olan Dr. Sevgi Kurtulmaz Hanımefendinin Ankara’nın Çankaya bölgesinde yer alan Özel Estera Polikliniğinde hizmet vermektedir. Sektörde lider konumda olan ve naif kişiliğinden kaynaklı oldukça sevilen Dr. Sevgi Kurtulmaz Hanımefendinin lazer uygulamalarında FDA onaylı Alexandrite lazer cihaz ile FDA onaylı Soprano İce lazer cihazını tercih etttiğini de bildirmek isteriz.

Lazer epilasyon konusunda oldukça uzman olan Dr. Sevgi Hanım aynı zamanda Akupuntur ve mezoterapi uygulamalarındada oldukça bilgili ve tercih sebebi olduğunuda bildirmek isteriz.

Özel Estera Polikliniği Dr. Sevgi Kurtulmaz Yorumları

Güvenilir ve hijyen bir yerdir. DR. Sevgi Hanım. Naif kişiliği ve yanında çalışan güzide elemanlar ile çok titiz çalışıyorlar .Müşterilere çok özel davranıyorlar.Herkese sonsuz teşekkürler.
Sevgi Hocam .. son derece güler yüzlü bu güzel insana kendinizi hiç düşünmeden emanet edebilirsiniz. Kimi yönlendirdiysem Sevgi Hocama son derece mutlu ayrılmıştır. İyi ki varsın hocam ve güzel ekibi ..
Sağlığını ve güzelliğini ciddiye alanların yeri, personel çok kibar, Dr. Sevgi hanım çok bilgili ve ilgili, kullandıkları makinalar son teknoloji( çin malı çakmalarla alakaları yok) Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim 👏👏😎
Değerli Doktorum Sevgi hanım ve Ekibi iyiki sizlerle yolum kesişmiş sizleri tanımış olmaktan dolayı cok mutluyum. Sizleri seviyorum…

Ankara Özel Estera Polikliniği Dr. Sevgi Kurtulmaz Lazer Epilasyon Nasıl?

Özel Estera Polikliniği İletişim Adresi

Adres: Çankaya Caddesi No:6/9 Çankaya/ANKARA
Tel: 0312 438 19 22       Tel: 0312 438 19 23

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini