TR türkiye
sohbet siteleri

Ankara Selin Cansever Güzellik Merkezi Nasıl? Gidenler

Ankara Selin Cansever Güzellik Merkezi Nasıl? Gidenler

Ankara Çankaya’da hizmet veren güzellik merkezinde lazer epilasyon, Ameliyatsız yüz germe, cilt bakımı ve kirpik uygulamaları gibi işlemler yapılmaktadır. Profesyonel bir şekilde hizmet veren Selin Cansever Güzellik Merkezinde lazer epilasyon konusunda çok ama çok olumlu dönüşler alındığını ve giden kişilerden çok yüksek bir geri dönüş iletilmektedir. Bunu hem profesyonel lazer epilasyon cihazlarına ve de işinde uzman güzellik uzmanlarına bağlamak doğru olsa gerek.

Selin Cansever Güzellik Merkezinde Hangi Lazer Cihazı Var?

Ankara’nın Çankaya bölgesinde faaliyet gösteren Selin Cansever Güzellik Merkezinde FDA onayına sahip Soprano Platinum lazer cihazı ile lazer epilasyon yapmaktadır.

Selin Cansever Lazer Epilasyon Merkezi Müşteri Yorumları

Buz Lazer’e geliyorum, ilk seanstan itibaren sonuç gözle görülür derecede iyiydi, bu kadarını beklemiyordum açıkçası. İnsanın seansı olmasa da uğrayası geliyor çok güzel bir merkez. Tavsiye ediyorum. Şimdiden çoook teşekkürler.
Şahane bir ekip ve gerçekten kendinizi daha içeri ilk adım attığınızda emin ellerde hissediyorsunuz. Bitmeyen sorularıma, sıkılmadan cevap veren Selin Hanıma özellikle teşekkür ediyorum. Buz Lazer de kesin çözüm arıyorsanız mutlaka bi’ uğramanızı öneririm.
Merhaba her şeyi bir kenara bırakalım güler yüzlü ve işinin ehli bir ekip sizi karşılıyor. Harika bir ortam var, bende buz lazere geliyorum sadece 2 seans sonunda mükemmel sonuçlar elde ettim ve seanslar devam ediyor. Açıkcası dolandırılmadan sizin gibi dürüst bir ekibi herkesin bulmasını diliyorum. Yeni seans da tekrar görüşmek dileği ile sevgiler..
Arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım kendileriyle. Kalıcı oje ve buz lazere geliyorum. Özellikle buz lazerden inanılmaz memnun kaldım.

Ankara Selin Cansever Güzellik Merkezi Nasıl? Gidenler

Ankara Selin Cansever Beauty Club İletişim Adresi

Adres:5395 Sokak Beytepe Mahallesi C2 No:4,  Çankaya/Ankara
Telefon:0312 511 22 74
Whatsapp:0552 388 17 13

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini