Arist Lazer Epilasyon ve Estetik – Lazer Epilasyon Şişli

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

8 Ocak 2011 tarihinde eklendi, 1.437 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:06 pm yapılmıştır

Şişli de Lazer epilasyon ve estetik uygulamaları nda hizmet veren Arist Estetik ve Lazer Epilasyon Merkezi Halaskargazi caddesi sadıklar apartmanda uygulamalarını gerçekleştirmektedir. İstanbul Şişlideki Estetik Merkezi Arist’te aşağıdaki uygulamalar gerçekleştirilmektedir;

* Lazer Epilasyon: Arist estetik ve lazer epilasyon merkezi istenmeyen tüylerinize lazer epilasyon ile kalıcı çözümler getirmektedir.
* Kavitasyon: Bu uygulama ile bölgesel zayıflama tedavisi sunan Arist Estetik, tek seansta 2 ile 4 cm arasında incelme sağlamakta olup, farkı farkedebilmeniz için ücretsiz deneme kavitasyon seansı hizmeti de mevcuttur.
* Kalıcı Makyaj: Arist Estetikte mikro iğneler yardımı ile deri altına tamamen organik olan boyalar yerleştirilir ve uzun yıllar etkisini kaybetmeyecek bir makyaj uygulaması gerçekleştirilmiş olur.
* İpek kirpik ve Kirpik ekleme işlemleri, protez tırak uygulaması ve profesyonel cilt bakımı hizmetleri Şişli Arist estetik de yapılmaktadır.

Arist Lazer Epilasyon ve estetik merkezinde yapılan uygulamalarda kredi kartına 10 taksit imkanları mevcuttur. Şişli Arist estetik hakkında daha ayrıntılı bilgi almak veya hemen randevu almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Arist Estetik – Lazer Epilasyon Şişli
Adres: Halasgargazi caddesi Sadıklar Apartman no:196 2.kat Daire:5 Şişli – İstanbul
Tel: 0212 230 44 72 (Randevu Alabilirsiniz)

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Arist Lazer Epilasyon ve Estetik – Lazer Epilasyon Şişli Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. büşra kayan dedi ki:

    ilk seanstan ıtıbaren sonuç aldım soyledıklerınde ınanmamıştım ama gercekmış rahatlıkla tavsıye edebılırım

  2. eylem öz dedi ki:

    kaliteli hizmetin tek adresi bence hem hijyenık hem profesyonel yaklaşım ıyıkı sızı tercıh etmışım

Sayfa başına git