TR türkiye
sohbet siteleri

Arist Lazer Epilasyon ve Estetik – Lazer Epilasyon Şişli

Arist Lazer Epilasyon ve Estetik – Lazer Epilasyon Şişli

Şişli de Lazer epilasyon ve estetik uygulamaları nda hizmet veren Arist Estetik ve Lazer Epilasyon Merkezi Halaskargazi caddesi sadıklar apartmanda uygulamalarını gerçekleştirmektedir. İstanbul Şişlideki Estetik Merkezi Arist’te aşağıdaki uygulamalar gerçekleştirilmektedir;

* Lazer Epilasyon: Arist estetik ve lazer epilasyon merkezi istenmeyen tüylerinize lazer epilasyon ile kalıcı çözümler getirmektedir.
* Kavitasyon: Bu uygulama ile bölgesel zayıflama tedavisi sunan Arist Estetik, tek seansta 2 ile 4 cm arasında incelme sağlamakta olup, farkı farkedebilmeniz için ücretsiz deneme kavitasyon seansı hizmeti de mevcuttur.
* Kalıcı Makyaj: Arist Estetikte mikro iğneler yardımı ile deri altına tamamen organik olan boyalar yerleştirilir ve uzun yıllar etkisini kaybetmeyecek bir makyaj uygulaması gerçekleştirilmiş olur.
* İpek kirpik ve Kirpik ekleme işlemleri, protez tırak uygulaması ve profesyonel cilt bakımı hizmetleri Şişli Arist estetik de yapılmaktadır.

Arist Lazer Epilasyon ve estetik merkezinde yapılan uygulamalarda kredi kartına 10 taksit imkanları mevcuttur. Şişli Arist estetik hakkında daha ayrıntılı bilgi almak veya hemen randevu almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Arist Estetik – Lazer Epilasyon Şişli
Adres: Halasgargazi caddesi Sadıklar Apartman no:196 2.kat Daire:5 Şişli – İstanbul
Tel: 0212 230 44 72 (Randevu Alabilirsiniz)

2 Yorumlar
büşra kayan

ilk seanstan ıtıbaren sonuç aldım soyledıklerınde ınanmamıştım ama gercekmış rahatlıkla tavsıye edebılırım

eylem öz

kaliteli hizmetin tek adresi bence hem hijyenık hem profesyonel yaklaşım ıyıkı sızı tercıh etmışım

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini