TR türkiye
sohbet siteleri

Bakırköy – Beautyderm Güzellik Merkezi Nasıl? Gidenler Yorumlar

Bakırköy – Beautyderm Güzellik Merkezi Nasıl? Gidenler Yorumlar

Bakırköy’de hizmet veren ve verdiği hizmet ile akıllarda yer edinen Beautyderm güzellik merkezi lazer epilasyon konusunda oldukça başarılı ve deneyimli firmalardan biri diyebiliriz. Alma Laser Firmasının Soprano İce lazer cihazı ile işlem yapan bu firmada etkili bir lazer epilasyon deneyimi sizi beklemektedir.

Beautyderm Güzellik ve Sağlık Merkezinde Lazer epilasyon, Bölgesel zayıflama, leke bakımı, cilt bakımı, el ve ayak bakımı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Uygun fiyat statüsü ile kendine hayran bırakan bu firmada lazer epilasyon yaptırmanın oldukça büyük bir avantaj olduğunuda bildirmek isteriz.

Beautyderm Lazer Epilasyon Müşteri Yorumları

Lazer epilasyon yaptırdım başarılı bi merkez Alma marka soprano ice kullanıyolar zaten orijinal cihazlar, kaliteye önem veriyorlar bütün ekip çok güler yüzlü ama favorim esra hanım:) teknolojinin son harikalarını deneyimleyebilirsiz.
Uzun zamandır cesaret edemediğim sırt bölgemde ki aşırı tüylerden artık arındım. Erkek lazer epilasyon yaptırır mı demeyin özellikle sporcular için bence şart.
Buz lazer epilasyon uygulaması için gidiyorum. Çok memnunum yapılan işlemden. Herkes çok nazik ve güler yüzlü 🙏 Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Buz lazer epilasyon yaptırdım 5.seastayım gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir yer, çok memnunum.

Bakırköy - Beautyderm Güzellik Merkezi Nasıl? Gidenler Yorumlar

Bakırköy Beautyderm Lazer Epilasyon İletişim Adresi

Telefon: +90 212 542 19 00   GSM: +90 506 365 19 00
Adres: İncirli Caddesi No:41 Kat:2 Bakırköy/İstanbul

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini