TR türkiye
sohbet siteleri

Beverly Hills – Estetik Güzellik ve Plastik Cerrahi Merkezi – İstanbul

Beverly Hills – Estetik Güzellik ve Plastik Cerrahi Merkezi – İstanbul

Özel Beverly Hills Lazer Epilasyon, Estetik, Güzellik ve Plastik Cerrahi Merkezi – İstanbul

Özel Beverly Hills Lazer Epilasyon, Estetik, Güzellik ve Plastik Cerrahi Merkezi tam teşekküllü bir hastane olarak güzelliğinize güzellik katmak, cildinizi yeni doğmuş bir bebeğin cildi gibi pürüzsüz yapmak ve daha birçok estetik, lazer epilasyon ve plastik cerrahi uygulamalarıyla Altunizade Üsküdar’da İstanbul ve Avrupalılara hizmet vermektedir.

İstanbul Özel Beverly Hills Lazer Epilasyon, Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi herşeyden önce etik ve bilimsel kurallar dahilinde doğru kişiye doğru teşhis ile size zarar vermeden ve beklentilerinizin çok üstünde bir başarı ile estetik cerrahi ameliyatlar yapmak, sizi lazer epilasyon teknolojisi ile pürüzsüz bir cilde kavuşturmak, cerrahi operasyonsuz çeşitli cilt gençleştirme ve bunun gibi operasyonlar ile sizleri daha mutlu ve sağlıklı bir görünüme kavuşturmak için uzman kadrosuyla birlikte çalışmaktadır.

Beverly Hills Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi’ne gelip, burada bir operasyon geçirdikten sonra adeta yeniden doğmuş gibi hissetirmek için gece gündüz demeden çalışan personeliyle birlikte Beverly Hilss önce İstanbul ve Türkiye’nin daha sonra Avrupa’nın en gözde plastik cerrahi merkezi olmayı hedeflemektedir.

Üsküdar Özel Beverly Hılss İstanbul Plastik Cerrahi Merkezi deneyimli ve uzman bir ekibe sahiptir. Bu ekibin başında; Estetik, Rekonstruktif ve Plastik Cerrahi Uzmanı Operatör Doktor Hasan Fındık, Rekonstruktif ve Plastik Cerrahi Uzmanı beverlyhills plastikcerrahi istanbulOperatör Dr. Elif Eren Aydın ve Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı Doktor Cemil Yılmaz bulunmaktadır.

Op. Dr. Elif Eren Aydın, Op. Dr. Hasan Fındık ve Uzm. Dr. Cemil Yılmaz, birçok kongre, seminer ve kurslara katılmışlardır. Akademik yayınları çeşitli akademik dergiler tarafından yayınlanmaktadır. Akademik çalışmalarına devam etmektedirler.

Reanimasyon ve Anesteziyoloji Uzmanı Uzm. Doktor Cemil Yılmaz’ın kısa bir özgeçmişini sizlerle paylaşalım. Dr. Cemil Yılmaz 26 Aralık 1969 tarihinde Rize’de doğmuş, ilk, orta ve lise eğitimini Rize’de tamamladıktan sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi(KATÜ) Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Yaklaşık üç sene prastisyen doktor olarak görev yapmıştır. Daha sonra Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanlığı eğitimini İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde almıştır. Bu süre içerisinde Cerrahpaşa Tıp’ta Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı ve Algoloji Bilim Dalında Ağrı, Tanı ve Tedavisi konularında da eğitimler almıştır. Uzmanlık eğitimini bitirince İstanbul’da çeşitli hastanelerde Anestezi Uzmanı olarak görev almıştır.

Özel Beverly Hills Lazer Epilasyon, Estetik, Güzellik ve Plastik Cerrahi Hastanesi’nde yapılan ameliyatlar, tüm operasyonlar ve uygulamalar bu uzman hekimlerin kontrolünde gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Beverly Hills Plastik Cerrahi, Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi’nde Yapılan Uygulamalar
* İstenmeyen tüylerde kalıcı çözümler sunan lazer epilasyon uygulamaları
* Lazer ile dövme silme uygulamaları
* Lazer yardımıyla kılcal varis tedavisi
* Lazer ve mezoterapi yöntemleriyle saçların kuvvetlendirilmesi eski hacimli sağlıklı görünüme kavuşturulması uygulamaları ve saç ekimi
* Ameliyata gerek kalmadan fazla kilolarınızdan kurtulmanız için Kavitasyon Uygulamaları
* Yüz bölgesi estetik uygulamaları; yüz genişletme, germe, alın germe, göz kapağı estetik uygulaması, burun estetiği, daha dolgun dudaklar için dudak estetiği, gamzeli gülüşler için gamze oluşturma uygulaması, boyun, kulak estetiği, kaş kaldırma estetik uygulamaları, yüz ve çene kemik bozukluklarının giderilmesi uygulamaları
* Herhangi bir cerrahi operasyona gerek kalmadan bozulan vücut şekilinin düzeltilmesi uygulamaları
* Göğüs estetikleri, meme küçültme, meme büyütme, göğüs dikleştirme uygulamaları, el, ayak, kol, bacak estetik uygulamaları, karın estetiği, daha düzgün bir popo için popo estetiği, erkek ve kadınlarda Özel Bölge estetiği, erkeklerdeki meme problemleri için uygulamalar, göğüsü alınmış kadınlar için yeniden meme yapma uygulamaları
* Liposuction uygulaması ve selülit tedavisi
* Ultrasonik ve kimyasal peeling uygulamaları
* Botox ve dolgu uygulamaları
* Mezoterapi Uygulamaları
* Cilt ve komple vücut bakımları
* Protez saç ve tırnak uygulamaları
*Makyaj ve lazerli dövme ile kalıcı makyaj uygulamaları

kısaca vücudunuz ile ilgili hertürlü estetik, güzellik, lazer epilasyon ve plastik cerrahi ihtiyaçlarını için tüm uygulamalar yapılmaktadır.

İstanbul Beverly Hills Plastik Cerrahi, Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres   : Tophanelioğlu Cad. No:1 Altunizade-Üsküdar/İstanbul
Tel     : +90 216 326 94 64
Cep     : +90 530 290 67 47

6 Yorumlar
pakize gülseren

ayamdan 2 kere amiliyat oldum ayamda simdi toku kaypı varmış tekrar amiliyat olmama kerek varmı ayamda sulanma var lütfen cevap vasın bana

tahsin yıldız

eşime bir operesyon sonucu göyüsü alındı sizden biraz bilgi alacaktım beni ararmısınız

admin

Hasan Bey konu ile ilgili bir estetik güzellik merkezine veya estetik polikliniğine danışmanızı öneririz. Sitemizde birçok merkezin iletişim bilgileri mevcut. Bizim bu konuda birşey söylecek yetkimiz bulunmuyor.

HASAN ŞERBETÇİ

benim 5 yaşında oğlum var kaşında ben var birazda tüy var yapılacak bir uygulama varmı yaşı küçükmü bilmiyorum lütfen cevap yazın

esin

Hasan bey gerçekten önce insan olarak daha sonra bir cerrah olarak mükemmel biridir,herşeyden önce duanın onun için en önemlisi olduğundan hastalara verdiği değeri açık olarak göstermektedir, sonrasında hastaların,Allah Razı olsun denmesi verilen değerin karşılığıdır,kendisine herşey için teşekkür ediyorum..

    Fadime

    Merhabalar. Sizdan bir şey sorabilirmiyim. Siz Hasan bey doktora ameliyat oldunuzmu? Ben de ameliyat olucam yakinda Hasanbey doktorum. Siz doktor hakkinda guzel yorum yazmissiniz okuyunca yanlis doktor secmedigime sevindim. Biraz belgi verebilirmisiniz doktor ameliyatiniz hakkinda?

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini