Diamond Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi – Didim

Diamond Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi – Didim

Diamond Estetik Aydın Didim’de Diamond Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezi adı ile hizmetlerini sürdürmektedir. “Küçük dokunuşlarla kendinizi keşfedin” sloganı ile hizmetlerine devam eden kurum Didim Yeni mahallede, Atatürk bulvarında yer almaktadır.

Lazer epilasyon Didim dendiğinde tercih edebileceğiniz bir alternatif olan Diamond güzellik merkezinde istenmeyen tüyleriniz için lazer epilasyon, iğneli epilasyon ve ıpl (foto) epilasyon gibi uygulamalar gerçekleştirilirken, leke, sivilce ve akne tedavileri, kimyasal peeling, dermaroller ve dermapen gibi cilt bakımı ve cilt gençleştirme hizmetleride mevcut. Güzellik ve yaşam merkezi dendiğinde geniş bir hizmet anlayışına sahip olan Didim Diamond Estetikte profesyonel makyaj uygulamaları, bölgesel zayıflama ve kişiye Özel Bölge diyet uygulamaları da diğer güzellik hizmetlerinden.
diamond-lazer-epilasyon-didim
Aydın Didim ilçesinde estetik güzellik ve lazer epilasyon uygulamaları için değerlendirebileceğiniz Diamond Sağlıklı Yaşam merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak için kuruma aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Diamond estetik web sayfasından online randevu alarak yerinde bir ön muayene talep edebilirsiniz.

Diamond Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Yeni mahalle Atatürk bulvarı no:76/5-7-8 Didim/Aydın
Telefon: 0256 813 40 06
GSM: 0553 338 50 40

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Meliha Çetin dedi ki:

  Aylar önce size ödeme Yapmıştım ve hiçbir işlem yaptırmadan Didimden ayrılmak zorunda kalmıştım..Şimdi telefonlarınız Cevap vermiyor size ulaşamıyorum…Şuan Didimdeyim ve sizden haber bekliyorum…

 2. ORHAN AYBEK dedi ki:

  Iyi günler sakal bölgesinde kıl dönmesi oluyor lazer ve ineli tedavi yaptırmak istiyorum bilgi alabilirmiyim.
  Not.54 yaşındayım didim de oturuyorum.

  1. Editör dedi ki:

   Orhan bey görmeden bir cevsp vermemiz pek mümkün durmamaktadır. Ama nitekim ortalama olarak 9-10 seans ve seans başı ücret 50 TL olarak düşünebilirsiniz