TR türkiye
sohbet siteleri

Dipnot Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Doktor Meltem Çetin Çanakkale

Dipnot Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Doktor Meltem Çetin Çanakkale

Medikal Estetik Doktoru Meltem Çetin tarafından kurulmuş olan lazer epilasyon Çanakkale merkezlerinden Dipnot Sağlık Güzellik ve Estetik Polikliniği 2004 senesinden bu yana hizmetlerini sürdürmektedir. Sağlık ile gelen güzellik… sloganıyla Çanakkale şehrindeki lazer epilasyon merkezleri alternatiflerinizden olan kurum poliklinik statüsünde yer alması, gelişen teknolojiye ayak uydurması ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile tercih edilebilirliğini ön plana taşımaktadır.

Çanakkale Dipnot güzellik merkezinde lazer epilasyon işlemlerinin yanı sıra cilt bakımı, mezoterapi, botox ve dolgu, cilt gençleştirme, kimyasal peeling, gençlik aşısı, akne ve sivilce tedavileri,Çanakkalede diyet ve dengeli beslenme ile zayıflama, kavitasyon ile zayıflama, collagen bakım, plasenta maskesi gibi güzellik uygulamalarının yapıldığını sayabileceğimiz gibi, zayıflama ve selülit yok etme tedavileri, daha estetik ve güzel olmanızı sağlayacak birçok tedavi alt başlıklar altında gerçekleştirildiğini de belirtelim. Daha ayrıntılı bilgileri kurum resmi sayfasında bulabilirsiniz.

Dr. Meltem Çetin Çanakkale estetik ve güzellik merkezlerinden Dipnot Polikliniğine aşağıdaki iletişim bilgileri vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca kurum web sayfasındaki hasta yorumları bölümünde Dipnot lazer epilasyon ve güzellik merkezi çanakkale hakkındaki yorumları da inceleyebilirsiniz. Dipnot Çanakkale güzellik salonu nerededir ve nasıl gidilir bilgileri için aşağıdaki adresleri kullanabilir, yeterli olmaması durumunda Çanakkale güzellik web sitesindeki iletişim bağlantısından ulaşım haritasını inceleyebilirsiniz.
dr-meltem-cetin-dipnot-canakkale
Dipnot Sağlık Estetik ve Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Piri Reis caddesi Utku evleri Merkez/Çanakkale
Telefon: 0286 2141818 – 2141478

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini