İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Diyarbakır R&R Dermatoloji Kliniği Nasıl? Gidenler

Diyarbakır R&R Dermatoloji Kliniği Nasıl? Gidenler

Diyarbakır’da hizmet veren ve herseyini doktor kontrolünde gerçektirildiği, Lazer Epilasyon olsun, botoks uygulamaları olsun, dolgu uygulamaları olsun, mezoterapi uygulamaları, PRP uygulamaları ve leke tedavisi gibi tüm uygulamalarda doktor kontrolünde yaparak kesin sonuçlar elde etmenizi sağlamaktadır.

Aynı zamanda dövme sildirme işlemleride yapan Özel R&R dermatoloji kliniği tam anlamıyla harikalar yarattığını söyleyebiliriz.Edindiğimiz bilgiler neticesinde firmalarında FDA onaylı lazer cihazı Soprano İce cihazını tercih etmektedirler. Buda kalitenin nasıl birşey olduğunu bize bildirmiş bulunmaktadır.

R&R Dermatoloji Kliniği Lazer Epilasyon Yorumları

okudukları okulların ve aldıkları diplomaların hakkını sonuna kadar veren bir klinik.Doktor RUKEN hanım ve çalışma arkadaşları hem iş anlamında hemde doktor hasta ilişkisi anlamında üst düzey konumdalar.Kendini seven vede Bilinçli hastaların gözü kapalı gidebileceği tek vede doğru adres.
Oldukça güler yüzlü ,iletişime açık ve net üstelikte işinde uzman doktorlarla muhattap oluyor ve memnun ayrılıyorsunuz.Şiddetle tavsiye ediyor ve başarıılarının devamınnı diliyorum…
Bir çok işlem yaptirdim saç prp, mezoterapi , lazer vb gayet memnunum güler yüz, ilgi, işlem sonrası takip, bilgilendirme en önemliside yapılan işlem bittikten sonra zamanla söylenenin gerçekleşmesi mutlu ediyor insanı, daha fazla yıldızı hakediyorlar.
İşlemleri doktor hanım kendisi yaptı. Benimle çok ilgilendiler . Çok özenli davranıldı, hiç bir sorum yaşamadan hizmet aldığım için çok memnun kaldım. Herkese vicdanım rahat olarak Gönülden tavsiye ederim .

Diyarbakır R&R Dermatoloji Kliniği Nasıl? Gidenler

R&& Dermatoloji Kliniği İletişim Adresi

Adres: Huzurevleri, 213. Sk. 6 L, 21070 Kayapınar/Diyarbakır
Telefon: +905413125000

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.