TR türkiye
sohbet siteleri

DK Klinik Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi – Antalya

DK Klinik Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi – Antalya

D-K klinik Antalyada lazer epilasyon estetik ve güzellik uygulamaları ile Sağlık Bakanlığınca onaylı estetik ve güzellik merkezi işletmesi olarak hizmetlerini sürdürüyor. DK klinik tam isim olarak Dermatoloji ve Kozmetik kliniği adıyla hizmet veriyor. Antalya merkez estetik, güzellik ve lazer epilasyon merkezlerinden DK klinik 2002 yılında kurulmuş ve 10 yılı aşkın tecrübesi ile siz değerli müşterilerinin yüzde yüz memnun kalmasını ilke edinerek uygulamalarını gerçekleştiriyor.

Antalya D-k güzellik merkezinde gerçekleştirilen bazı uygulamalar ise şu şekilde; lazer ve elektro epilasyon ile kalıcı epilasyon çözümleri, çeşitli uygulamalar ile kırışıklık ve leke tedavileri, kişiye Özel Bölge uygulamalar ile selülit tedavisi ve bölgesel incelme uygulamaları, yine kişiye Özel Bölge yöntemler tercih edilerek yapılan kozmetik uygulamaları Dk güzellik merkezi Antalya‘da gerçekleştiriliyor.

Sağlık bakanlığınca onaylı bir işletme olan Dermatoloji Kozmetik (DK) Kliniği Güzellik ve lazer epilasyon merkezi antalya-d-k-klinik-lazer-epilasyonAntalyada lazer epilasyon, estetik ve güzellik dendiğinde, uzman ellerde uygulamaların gerçekleştiği, güvenli ve terübeli bir klinik olarak tercih sebebi olabilir.

Antalya D-k klinik lazer epilasyon da gerçekleştirilen tüm uygulamalar, tedaviler hakkında bilgiler, uygulama fiyatları veya diğer sorularınıza cevap bulmak, yada randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Dermatoloji Kozmetik (dk) Kliniği İletişim Bilgileri
Adres: Şirinyalı mah. İsmet Gökşen Cad. No:14-1 Antalya
Telefon: 0242 317 10 00

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini