DK Klinik Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi – Antalya

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

21 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 1.594 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:40 pm yapılmıştır

D-K klinik Antalyada lazer epilasyon estetik ve güzellik uygulamaları ile Sağlık Bakanlığınca onaylı estetik ve güzellik merkezi işletmesi olarak hizmetlerini sürdürüyor. DK klinik tam isim olarak Dermatoloji ve Kozmetik kliniği adıyla hizmet veriyor. Antalya merkez estetik, güzellik ve lazer epilasyon merkezlerinden DK klinik 2002 yılında kurulmuş ve 10 yılı aşkın tecrübesi ile siz değerli müşterilerinin yüzde yüz memnun kalmasını ilke edinerek uygulamalarını gerçekleştiriyor.

Antalya D-k güzellik merkezinde gerçekleştirilen bazı uygulamalar ise şu şekilde; lazer ve elektro epilasyon ile kalıcı epilasyon çözümleri, çeşitli uygulamalar ile kırışıklık ve leke tedavileri, kişiye Özel Bölge uygulamalar ile selülit tedavisi ve bölgesel incelme uygulamaları, yine kişiye Özel Bölge yöntemler tercih edilerek yapılan kozmetik uygulamaları Dk güzellik merkezi Antalya‘da gerçekleştiriliyor.

Sağlık bakanlığınca onaylı bir işletme olan Dermatoloji Kozmetik (DK) Kliniği Güzellik ve lazer epilasyon merkezi antalya-d-k-klinik-lazer-epilasyonAntalyada lazer epilasyon, estetik ve güzellik dendiğinde, uzman ellerde uygulamaların gerçekleştiği, güvenli ve terübeli bir klinik olarak tercih sebebi olabilir.

Antalya D-k klinik lazer epilasyon da gerçekleştirilen tüm uygulamalar, tedaviler hakkında bilgiler, uygulama fiyatları veya diğer sorularınıza cevap bulmak, yada randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Dermatoloji Kozmetik (dk) Kliniği İletişim Bilgileri
Adres: Şirinyalı mah. İsmet Gökşen Cad. No:14-1 Antalya
Telefon: 0242 317 10 00

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git