TR türkiye
sohbet siteleri

Doktor Sevil Kaya Muayenehanesi – Lazer Epilasyon Pendik

Doktor Sevil Kaya Muayenehanesi – Lazer Epilasyon Pendik

Pendik Lazer epilasyon merkezlerinden olan Dr. Sevil Kaya Muayenehanesi (Sante Lazer) 2004 senesinden bu yana hizmetlerini sürdürmektedir.

Önceleri lazer epilasyon sektöründe lazer epilasyon merkezi olaraak hizmet veren kurum, sağlık bakanlığının kaldırdığı epilasyon merkezi kavramından sonra poliklinik şartlarına uyum sağlayarak uzman hekim ve personelleri ile Dr. Sevil Kaya Muayenehanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

İşi sadece lazer epilasyon olan doktor Sevil Kaya‘da diğer güzellik ve estetik uygulamalar yapılmamaktadır.

Lazer epilasyon odaklı uygulamalarda teknolojik gelişmeler yakından takip edilerek, doğruluk ve dürüstlük çerçevesinde, daimi ve sağlıklı çözümler sunmak Pendik Dr. Sevil Kaya‘nın prensiplerindendir.

Sadece lazer epilasyon uygulayan bir ekipten oluşması, sağlık bakanlığı tarafından ruhsat sahibi bir işletme olması Pendikte lazer epilasyon dendiğinde Dr. Sevil Kaya Muayenehanesini tercih edilebilir bir lazer epilasyon merkezi haline getirmektedir. Muayenehanede hem bayanlar hemde baylar için lazer epilasyon işlemi gerçekleştirilmektedir.

Lazer epilasyon sektöründen 8 yıllık tecrübesi ile hizmetlerine devam eden Dr. Sevil Kaya muayenehanesi hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Dr. Sevil Kaya muayenehanesi İletişim Bilgileri
Adres: Batı mahallesi Ankara caddesi no:60 Pendik – İstanbul
Telefon: 0216 483 46 92

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini