İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Elegant Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Alsancak İzmir

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Kusursuz Güzelliğin Elegant Yansımısı sloganı ile İzmir Konak Alsancak’da lazer epilasyon ve güzellik uygulamaları ile hizmet veren Elegant Güzellik Merkezi tüm hizmetlerinde kar marjı gözetmeksizin müşteri memnunyeti odaklı bir misyon, teknolojideki son gelişmeleri yakından takip ederek en yeni ve en iyisini ülkemizdeki güzellik sektörüne kazandırmayı ve güzellik sektörüne en iyi ve en kaliteliyi sunup geliştirmeyi vizyon edinmiştir.

Alsancak lazer epilasyon merkezlerinden Elegant lazer ve güzellik salonunda lazer epilasyon uygulamalarında ütülüme lazer teknolojisi kullanılmaktadır.

İzmirde ütüleme lazer epilasyon yapan merkez arıyorsanız Elegant güzellik bu konuda yardımcınız olabilir. Ayrıca şubat 2014 itibari ile İzmir Alsancak da lazer epilasyon kampanyası olarak 7 seanslık bir paket programı sunan Elegant lazer epilasyon, bu kampanyası için elegant-guzellik-konak-izmirsadece 899 TL fiyat biçmiştir. Günümüzde yani 2015 kasım ayında da ilgili kampanya devam etmektedir. Ayrıca erkekler için sakal üstü lazer, boyun, ense, omuzlar, sırt, göğüs ve koltuk altı lazer epilasyonunda 7 seanslık paket programı ile kampanya yapan Elegant lazer İzmir  tüm bu işlemler için 1790 TL (kdv hariç) fiyat belirtmektedir. Cilt bakımı, anti aging, epilasyon, bölgesel zayıflama, iğnesiz mezoterapi, selülit tedavisi, akne tedavisi, profesyonel makyaj gibi uygulamalar da Konak elegant güzellik salonunun diğer hizmetlerindendir. İzmir Elegant güzellik ve lazer epilasyon merkezinin bölgesel incelmede 2015  yılbaşına Özel Bölge kampanyası da halen devam etmektedir.

Alsancak’da bulunan güzellik merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak, güncel kampanyalar ve fiyatları öğrenmek, randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak direk Elegant güzellik ile iletişime geçebilirsiniz.

Elegant Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Mimar sinan mahallesi Ali çetinkaya caddesi No: 34/1 Kat:3 Daire: 303 Alsancak Camii karşısı Alsancak / İzmir
Telefon: 0232 422 52 50 – 0232 422 52 54

3 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 1.898 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Elegant Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Alsancak İzmir Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. Harun dedi ki:

  Hayatımda bu iş yeri kadar kötü bir yer görmedim hep parasal anlamda düşünen hizmet anlamında da asla değer görmeyeceğiniz bir yer asla tavsiye etmem !!!

 2. Elegant Güzellik dedi ki:

  Sayın Semre Akeli
  Tüm Vücut 899 TL olan Ütüleme Epilasyon Kampanyası Devam Etmektedir.
  ilgilerinizden dolayı teşekkür
  ederiz.kampanya ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen 0232-4225250-54 numaralarından randevu talebinde bulununuz.
  Elegant Güzellik Epilasyon

 3. Semre Akeli dedi ki:

  Merhaba 899 TL olan bayanlara tüm vücut kampanyanız devam ediyormu?

  Lütfen Elegeant Güzellik Merkezinden cevap bekliyorum

Sayfa başına git