EpiPlus Lazer Epilasyon Estetik Güzellik Polikliniği – Nilüfer

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

6 Mart 2011 tarihinde eklendi, 2.572 kez okundu.

Son Güncelleme Haziran 8th, 2016 Saat 12:35 pm yapılmıştır

Epiplus Lazer Epilasyon, Estetik, Güzellik Merkezi ve Polikliniği Bursa Nilüfer‘de hizmet vermektedir.

Nilüfer Epi Plus Lazer Epilasyon, Güzellik Merkezi ve Polikliniği’nde sağlık ve güzellik alanında bir çok uygulama yapılmaktadır. Yapılan uygulamalar uzman hekimler kontrolünde deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Epiplus Poliklinik’te; Deri ve Zuhrevi Hastalıklar Uzmanı Uzm. Doktor Sevengil Kırcalı, Spor Eğitmeni Bilal Çelebi, Moleküler Biyolog ve Ayak Sağlığı Uzmanı Adviye Akçay, Klinik Mikrobiyolog Uzm. Doktor Uğur Karataş, Medikal Estetik Doktoru Dr. Gülden Gürel, Fizik Tedavi, Rehabilitasyon ve Akupunktur Uzmanı Uzm. Doktor Zeynep Sarıkaya gibi hekimler yer almaktadır.

Epiplus Lazer Epilasyon Polikliniği’nde Yapılan Bazı Uygulamalar şu şekildedir;
* Alexandrite Lazer ve ND:Yag Lazer Epilasyon Cihazları ile lazer epilasyon tedavileri.
*İğneli epilasyon uygulamaları
*Lazer yardımı ile varis tedavisi, cilt gençleştirme uygulamaları ve cilt lekelerinin tedavisi
*Uzman kişiler kontrolünde kilo kontrolü ve bölgesel zayıflama uygulamaları; karboksiterapi, vibrasyon, lipoliz, kavitasyon, akupunktur, radyofrekans uygulamaları
*Oksijen yardımı ile cilt bakımları, antiaging ve kimyasal peeling uygulamaları
*Saç, cilt ve selülit mezoterapisi uygulamaları
*Çatlak, vucüt izleri, akne ve sivilce izleri tedavisi
*El, ayak ve tırnak bakımları, nasır tedavisi, manikür ve pedikür uygulamaları
*Botoks ve dolgu uygulamaları
*Erkeklere Özel Bölge güzellik uygulamaları; lazer epilasyon, cilt ve vücut bakımları
*Vücut masajları
*Makyaj uygulamaları

Epiplus Lazer Epilasyon, Estetik, Güzellik Merkezi ve Polikliniği hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Epi Plus Lazer Epilasyon, Estetik, Güzellik Merkezi ve Polikliniği İletişim Bilgileri
Adres   : Gazi Caddesi Sadıkoğlu Sitesi No:2 Nilüfer/Bursa
Telefon : 0224 453 20 40

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

EpiPlus Lazer Epilasyon Estetik Güzellik Polikliniği – Nilüfer Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Gülay Aktaş dedi ki:

    Epiplus güzellik merkezinden şikayetçiyim.Yaklaşık 3 sene önce yüzüme ve kaşlarımın ortasına epilasyon yaptırdım.Ama kaşımı kalkık gösteren kısmına özellikle YAPILMAMASINI belirttiğim halde kontrole gittiğimde yapan kişi unutarak lazer yaptı.Bunun sonucunda 1 kere olmasına rağmen kaşlarım çıkmadı.Ve şimdi kaşlarım düşük görünüyor.Çıkar dendi ama yaklaşık 3 sene oldu ve hala çıkmadılar.Eğer bilseydim bu merkezi şikayet eder hakkımı arardım.Aslında yapılabilecek yolları varsa şimdide mağduruyetimin gidermelerini çok isterİM.Zira yaşadığımdan dolayı bu merkezi kimseye önermiyorum.Eğer beni dinlediyseler ve kendilerinin güvenilir, işlerini iyi yapan bir firma olduklarına inanıyorlarsa,bir müşteriyi kaybetmenin bir sürü müşteri kaybetmeye neden olacığını biliyolarsa sorunuma kulak verip magduriyetimi gidermek için bana ulaşmalarını arzu ederim.

Sayfa başına git