TR türkiye
sohbet siteleri

Eriza Güzellik (Merve Tıp Merkezi) Lazer Epilasyon Nasıl? Gidenler

Eriza Güzellik (Merve Tıp Merkezi) Lazer Epilasyon Nasıl? Gidenler

Lazer epilasyon konusunda oldukça güzel işler başaran ve adından söz ettiren Eriza Güzellik Merkezi, Merve Tıp Merkezi içerisinde hizmet vermektedir. Profesyonel gerçek lazer epilasyon cihazları ile işlem yapan Eriza Güzellik Merkezi Soprano İce lazer epilasyon cihazını tercih etmektedirler.  Firmaya yapılan yorumları ve geri dönüşümleri incelediğimizde oldukça yüksek bir beğeniye sahip olan Merve Tıp Merkezi Güzelli Bölümü bu işler için bulunmaz bir kaftan diyebiliriz.

Saç Ekimi, PRP, Bölgesel inceleme, cilt bakımı ve lazer epilasyon gibi alanlarda hizmet veren verdiği hizmet ile memnuniyet kazanan Eriza Güzellik Merkezi Merve Tıp Merkezi bünyesinde sizleri bekliyor.

Eriza Merve Tıp Merkezi Güzellik Müşteri Yorumları

Uzun zamandır devamlı geliyorum. Lazer epilasyon makineleri çok güzel tam istediğim sonuçları aldım. Eskiden gittiğim yere göre daha kaliteli ve daha güzel. Ayrıca 2 seans bölgesel incelme aldım 2 seans olmasına rağmen ortalama 5cm incelme oldu. gayet memnun kaldım. Buraya gelmeye devam edeceğim. Hizmet, kalite, temizlik mükemmel ve güler yüzlüler.
Titizlikle yapılan tüm işlemler ve başta Filiz hanım olmak üzere tüm personelin güler yüzlü tavırları buraya gelmek için yeterli bir sebep.
Kurumsal yapıya sahip ve hijyenik bir mekan. Güleryüzlü çalışanları ve profesyonel iş tecrübeleri ile başarılı bir işletme.👍👍
Bence beş yıldız az gelir. Sadece kusursuz hizmet değil güler yüzlü personeli ile de bağimlısı olabilirsiniz. 🥰

Eriza Güzellik (Merve Tıp Merkezi) Lazer Epilasyon Nasıl? Gidenler

Eriza Güzellik Merkezi İletişim Adresi

Adres:Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi Eski Edirne Asfaltı Caddesi No:346 A 34250 Gaziosmanpaşa
Telefon: 0545 618 80 44
Telefon: 0212 618 80 44
Telefon: 0212 537 77 79

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini