Esteliza Güzellik ve Epilasyon Salonu – Osmangazi Bursa

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

8 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 2.009 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 01:19 pm yapılmıştır

Bursa Osmangazi ilçesi Nalbantoğlunda sektördeki 15 yıllık tecrübesinin ardından 2009 senesinde kurulan Esteliza Güzellik Salonu bay ve bayanlara pazar günleri dışında haftanın hergünü sabah 09:30 akşam 19:00 saatleri arasında güzellik ve epilasyon hizmetleri vermektedir. Modern Güzellik sloganı ile uzman ve deneyimli kadrosu ve  müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeyi prensip haline getirmiş Esteliza, güvenilir, konforlu ve steril bir ortam sunmaktadır.

Bursa Osmangazi Esteliza Güzellik Salonunda iğneli epilasyon ve depilasyon uygulamalarında hem erkek hem bayanlara ağda yapımı, cilt ve vücut bakımı, manikür, pedikür, nasır bakımı gibi el ve ayak bakımları, siyah nokta (akne) ve sivilce tedavisi, bölgesel zayıflama, kaş şekillendirme gibi temel güzellik uygulamaları gerçekleştirilmektedir.  Bursa Osmangazi güzellik esteliza-lazer-epilasyon-bursamerkezinin cilt bakımı ve vücut bakımı uygulamaları hakkında detaylı bilgi edinmek için adresini inceleyebilirsiniz.

Bursa’da iğneli epilasyon dendiğinde tercih edebileceğiniz bir salon olan Esteliza Güzellik ve Epilasyon merkezi hakkında daha detaylı bilgi edinmek, merkezin kampanyaları ve fiyat politikaları hakkında merak ettiklerinizin cevabını bulmak ve randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Esteliza Güzellik Salonu İletişim Bilgileri
Adres: Nalbantoğlu mahallesi bademli sokak ışın apartman no:3 kat:1 Daire:1 Osmangazi/Bursa
Telefon: 0224 225 05 85

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git