TR türkiye
sohbet siteleri

Flormed – Trabzon’da Lazer Epilasyon ve Elektroterapi Merkezi

Flormed – Trabzon’da Lazer Epilasyon ve Elektroterapi Merkezi

Flormed Lazer Epilasyon, Elektroterapi ve Güzellik Merkezi, Trabzon’da lazer epilasyonu uygulamalarının ilk sırayı aldığı, saç ekimleri ve saç protezi seansları, karboksiterapi(cildin altındaki dokuya karbondioksit gazı ilave edilmesi şeklinde yapılan uygumala olup, selülit tedavilerinden, ciltteki çeşitli yara tedavileri ve cilt gençleştirme uygulamalarında tercih edilen bir yöntemdir), elektroterapi uygulamaları (karboksiterapi uygulamalarına benzer fakat burada karbondioksit gazı yerine düşük voltajlı elektrik akımı verilerek cilt altındaki dokular uyarılırak vücuttaki yağ yakımını hızlandırır) elektroterapi; diyetlerde, lokal zayıflamalarda son günlerde sıkça başvurulan yöntemdir.

Elektroterapi uygulamasına iki ve üç gün ara ile toplamda onbeş seans uygulama yapıldıktan sonra istenen bölgelerde ciddi incelmeler görülür.

Elektroterapi uygulamasında dikkat edilecek hususlar şu şekildedir;
– Elektroterapi uygulaması yapılacak kişiye verilecek zayıf akımın şiddeti kişinin Özel Bölgeliklerine göre verilmesi ve uzman kişiler gözetiminde yapılması gerekir
– Bazı durumlarda elektrik akımının birikmesi veya fazla gelmesi ile kaslarda laktik asit birikimiyle kasılmalar görülebilir.
-Elektroterapi uygulamalarında metabolizma hızının da seans sayısının artması veya azalmasına ciddi etkisi vardır.

Elektroterapi Uygulamalarının Yapılması Sakıncalı Olan Kişiler Şunlardır;

-Kemik erimesi hastalığı olanlar, bebeğe zarar verebileceğinden hamileler, vücuttaki iyon dengesi olmayanlar, kalp pili kullanan kişiler, kanama diyatezleri olanlar ve vücudunda ur olanlar

Flormed Estetik ve Güzellik Merkezi bu uygulamaların dışında; kimyasal peeling, lazerli dövme silme gibi lazer uygulama ve tedavileri, zayıflama programları, botoks uygulamaları, cilt bakımları, makyaj ve güzellik uygulamaları yapılmaktadır.

Flormed Güzellik Merkezi, Medikal Estetik Hekimi Doktor Tarkan Kalaycıoğlu denetiminde Trabzon’da hizmetlerini sürdürmektedir. Trabzon Flormed Lazer Epilasyon ve Estetik merkezi’nde yapılan tüm uygulamalar alanında uzman ve tecrübeli kişiler ile hijyenik bir ortamda yapılmaktadır.

Trabzon Flormed Lazer epilasyon, Elektroterapi ve Güzellik Merkezi İletişim
Adres: Çarşı Mahalle Maraş Cad. Maraş Apart. Numara:51 Kt:1 Daire:1 TRABZON/Merkez Postahane Karşısı
Tel: 0462 321 55 51

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini