TR türkiye
sohbet siteleri

Gaziantep Amerikan Güzellik Salonu Rahşan Hanım Nasıl Gidenler

Gaziantep Amerikan Güzellik Salonu Rahşan Hanım Nasıl Gidenler

İstenmeyen tüylere hem Lazer epilasyon hemde iğneli epilasyon ile çözüm sunmaya çalışan ve Gaziantepte hizmet veren Amerikan Güzellik Salonu sizlere tüm cilt sorunlarınıza çözüm sunmaktadır. Rahşan Hanım önderliğinde hizmet veren Amerikan Güzellik Merkezi ismindende anlaşılacağı gibi Rahşan Hanımın New York Institute of Electrolysis Inc. mezunu olup bir çok konferansta yer almıştır.

İğneli Epilasyon konusundada kendini oldukça başarılı bir şekilde geliştiren Rahşan Hanımın hiç reklama ihtiyaç duymadığınıda söylemek yanlış olmaz. ZAten yoğun iş temposunda profesyonel hizmet vermekle uğraşmaktadır.

Gaziantep Amerikan Güzellik Salonu Rahşan Hanım Nasıl Gidenler

Çalışma saatleri:
Pazartesi 09:00–18:00
Salı 09:00–18:00
Çarşamba 09:00–19:00
Perşembe 08:30–13:00
Cuma 09:00–19:00
Cumartesi 09:00–16:00
Pazar Kapalı

Adres : Alleben Mh. Şair Nabi Sk. Kaya Apt. 1/12 Şahinbey/GAZİANTEP (Gaziantep Lisesi Karşısı – Tatbak Üstü)

Tel:0342 – 339 23 76 – Gsm: 0553 – 329 55 45

9 Yorumlar
Editör

Gaziantepte iğneli lazerde en iyisi Rahşan Hanımdır. Çok tecrübeli bir insan ve titizlikle çalışır. Lazerde işini ehli ve bilgili birisi.

Editör

Rahşan hanım çok bilgili işini çok iyi yapan ve fedakar bir uzmansınız bunun bütün müşterileriniz farkında.Yalnız bir sorun var randevu almakta çok zorlanıyorum bir kez iptal edersek bizi iki hafta üç hafta sonrasına atıyorsunuz kus bakmayın ama askeriye gibi oluyor biraz randevuyu iptal etmemek için kendimi çok zorluyorum bir kez yetişmek için koşarken düştüm.Bu konuda biraz daha esnek olamaz mısınız?

Editör

Rahşan hanım Antep’te çok profesyonel biri , lazer olsun iğneli olsun her türlü müdahaleyi kişiye en uygun tavsiye sunar ve en güzel şekilde yapar , eline sağlık. önemli olan güzellik salonlarda vidanlı olmak Rahşan hanım yüksek seviyede merhametli biri

Editör

Rahşan hanım iğneli epilasyonda ve lazerde güvenip gideceğim tek yer hem iğneli epilasyon hem lazer yaptırıyorum çok memnun kaldım ve yüzüm bitmeye geldi artık ayda 1 kere gidiyorum ve yeterli oluyor ellerinize sağlık çok kaliteli ve iyi bir hizmet veriyorsunuz.

Editör

Rahsan hanim işinde hem uzman hemde güvenilir. Sahip oldugu diplomalardan bunu anlamak kolay. Işını gercekten cok iyi yapiyor. Vücudumdaki tüyleri baska bir guzellk merkezî arttirdi. Rahsan hanim bitirinceye kadar lazer garantisi verdi. Kendisinden ve calisanlarindan cok memnunum. Hem anlayisli hem guleryuzluler. Etrafimdaki herkese tavsiye ediyorum. Sizlerede gönül rahatligiyla tavsiye edebilirim.

Editör

Bundan 5 yıl kadar önce tüp bebek tedavisi gördüm. Bu tedavi yüzümde ve vücudumda tüylerimi aşırı artırdı tüm vücuduma ve yüzüme lazer yaptırdım hiç bir faydasını görmedim aksine arttı. Rahşan hanımı instagramdan buldum benim gibi mağdur kişilerin videolarını yayınlamıştı. Yüzüme iğneli epilasyon vücuduma lazer yaptık şu çok azaldı kendisine minnettarım çünkü ben evliyim ve bir evlilikte tüyler büyük sorun eşler arasında.

Editör

Profesyonellik arıyorsanız kesinlikle tek adres Gaziantep'te Amerikan Güzellik Salonu,gerek ilgi ve alaka gerekse hoş sohbeti ve güler yüzlülüğü ile Rahşan hanım gibi işini en güzel şekilde yapan biriyle tanıştığım için çok mutluyum,en iyi makina ve ekipmanlarla en güzel hizmeti sunmayı kendisine prensip edinmiş bir insan,burdan çok teşekkür ediyorum kendisine ,gittiğim her seanstan çok memnun olarak ayrılıyorum 🌷😇👏

Editör

Çene bölgemde ve yanaklarımda kalın tüyler vardı, çalıştığım için sabahları cımbız ile çekmek zorunda kalıyordum öğrencilerim çok dikkatli bir şekilde giydiğim kıyafete kadar beni inceler. Bir gün yorulup lazer yaptırmaya karar verdim saysam 20 tel tüyüm vardı önceleri çok memnun kaldım fakat bir süre sonra yüzümdeki tüm ince tüyler kalınlaştı. Gittiğim yerin sahibine bunu söylediğimde hormonal bir bozukluk olacağını kendisinin bir hatası olmadığını söyledi. Oysa ben gitmeden bütün testlerimi yaptırmıştım ama ucu açık bir konu olduğu için ispatlayamadım. Rahşan hanımı bir arkadaşım önerdi önce çok tereddütle gittim şu an itibariyle 5 ay oldu ve tüylerim bitmek üzere. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve aklıma geldikçe de dua ediyorum. Bir ara delireceğim sandım dışarı çıkmak dahi istemiyordum. Hiç düşünmeden gidin derim.

Editör

Bende bir tavsiye üzerine gitmiştim Rahşan hanıma. Zaten reklama ihtiyacı olmayan ve reklamını müşterileri ile yapan bir salon burası. Gerçekten işini mukemmel ve titizlikle yapıyor. İşlem öncesi gereken bütün bilgilendirmeler yapılıyor. Her zaman yaptığı bütün işlerde müşterisini ve memnuniyetini önemseyerek hareket ediyor. Sizi daha eski müsterileri ile görüştürerek soru işaretlerini tamamiyle yok ediyor. Düzenli bir şekilde devam edildiğinde gerçekten inanılmaz sonuçlar elde edebiliyorsunuz. Bana mailden ulaşırsanız yüzümün önceki ve sonraki halini paylaşabilirim. Bu arada diğer yorumlarda okuduğum kadari ile ayda 3 saatin çok fazla olduğu söylenmiş yüz için bence asla fazla bir rakam değil bu yüzde milyonlarca tüy var hem etkili hemde kesin sonuc için asla fazla değil. Zaten siz düzenli geldiğiniz sürece bu rakam her ay azalacaktır. Ben şuan 2 3 ayda bir geliyorum ve işlemim en fazla 10 dakika sürüyor kesinlikle hiç süphe duymadan tavsiye ediyorum.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini