TR türkiye
sohbet siteleri

Hatay Yeni Hayat Güzellik Salonu Lazer Epilasyon Nasıl? Gidenler

Hatay Yeni Hayat Güzellik Salonu Lazer Epilasyon Nasıl? Gidenler

Hatay Antakya’da verdiği hizmet ile akıllarda yer edinen Hatay Yeni Hayat Güzellik Salonu Lazer epilasyon alanında oldukça deneyimli bir ekip ve muhteşem çözüm odağıyla hizmet vermektedirler.  Sundukları işlemler ve müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde Hatay halkı tarafından oldukça sevilen bir firma haline gelmiştir. Hatay’ın Antakya ilçesinde bulunan firmada Lazer Epilasyon olarak profesyonel bir cihaz olan Soprano İce lazer epilasyon cihazı ile hizmet verilmektedir.

Yeni Hayat Güzellik Salonu Müşteri Yorumları

Bu güzellik solunundan çok memnun kaldığımı söylemeliyim. Müşterilerin mahremiyetine verdikleri önemden ve gelen herkese olan saygılarından çok memnun kaldığımı belirtmek istiyorum. Özellikle bu pandemi sürecinde titiz ve temizlikte çok özenlilerdi.
Kesinlikle güvenle gideceğiniz işlem odaklı çalışan sonuç odaklı hizmet veren tek geçtiğim işletme 2 yıldır gidiyorum çokça memnun ve mutluyum ( lazer epilasyon asla korkularınız olmasın seanslarınıza düzenli olarak gitmeniz yeterli (personellersen esra hanıma işletmeci şiirin hanima sevgiler güler yüzlü ve her konuda yardımcı oldukları için 💜
Yaklaşık iki aydır bu güzellik salonuna gidiyorum. Her gittiğimde güler yüz ve temiz işle karşılanıyorum. Ben aldığım hizmetten çok memnunum. Kaliteli güzel iş yapılıyor en önemlisi kapıdan girer girmez gülen yüzlerle karşılanıyorsunuz.

Hatay Yeni Hayat Güzellik Salonu Lazer Epilasyon Nasıl? Gidenler

Hatay Yeni Hayat Lazer Epilasyon İletişim Adresi

Telefon: 03262131000      Telefon: 05340229933
Adres: 75 Yıl Blv Vali Ürgen Paşa Mah.Mavi Saray Apt.Zemin Kat No:1 Hatay / Antakya

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini