TR türkiye
sohbet siteleri

Maraş- Özel Dr. Selda UZUN Dermatoloji Kliniği Lazer Epilasyon

Maraş- Özel Dr. Selda UZUN Dermatoloji Kliniği Lazer Epilasyon

Kahramanmaraş’ta hizmet veren ve oldukça olumlu yorumlar sahibi olan Uzman Doktor Selda UZUN hanımefendinin kliniğinde tedavi olmak büyük bir ayrıcalık demek yanlış olmasa gerek. FDA onaylı lazer epilasyon cihazlarına sahip olması ve işinde uzman bir doktor olmasıda işinin ne kadar profesyonel bir şekilde yaptığını göstermektedir. Lazer Epilasyon, kök hücre tedavisi, dolgu uygulamaları, mezoterapi, leke tedavisi, çatlak ve akne tedavisi, dövme silme ve karbon peeling uygulamaları ile mükemmel sonuç arayanlar için bir numaralı isim olmaktadır.

Özel Dr. Selda UZUN Kliniği Müşteri Yorumları

Lazar yaptırıyorum süper yapıyorlar çok memnun kaldım Kübra köşker hanımada ayrıca teşekkür ederim ilgileride çok iyi kesinlikle tavsiye ediyorum.
Lazer epilasyon yaptırıyorum kesinlikle tavsiye ediyorum müthiş ilgililer ve bilgililer
Daha önce 2005 yılında ablamda bi yara cıkmiştı ilk orda taniştim ve geçti daha sonra bende bişey cıktı mantar dediler sedef dediler ama degildi selda hanıma gittim ilaç yazdı ine verdi ama durumum cok kötüydü allah senden razı olsun sen harıka bi kadın doktoraun gercekten cok teşekkürler minnettar kaldım işallah tradzondan gelince büyük bi hediye ile gelicem hiç mi hiç degişmeyen harıka kadın Selda ablacım ….
3-4 ay önce ayağımdaki nasırdan dolayı yürüyemiyordum sonra selda hanımı öğrendim gittim ve güler yüzü ve bilgisi ile yardımcı oldu bana çok teşekkür ederim. Allah sizden razı olsun hocam

Maraş- Özel Dr. Selda UZUN Dermatoloji Kliniği Lazer Epilasyon

Özel Dr. Selda UZUN Kliniği İletişim Adresi

Adres: Şehit Abdullah Çavuş Mah. Mustafa Or Cad. Ecem Apartmanı No: 16  (Süha Erler Anadolu Lisesi Karşısı) 12Şubat / KAHRAMANMARAŞ
Telefon: 0344 215 10 10

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini