Mayra Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon Polikliniği – Nilüfer Bursa

Mayra Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon Polikliniği – Nilüfer Bursa

Mayra Polikliniği Bursa ili Nilüfer ilçesinde lazer epilasyon, estetik ve güzellik uygulamaları ile hizmet veriyor. Uzman Doktor Beyhan Işık yönetiminde hizmetlerini sürdüren Mayra lazer epilasyon konak mahallesinde yer almaktadır.

Mayra estetik ve güzellik polikliniğinde bölgesel zayıflama ve selülit tedavileri, estetik ve kozmetik cilt uygulamaları ana başlıkları altında güzelliğiniz ve estetiğiniz için birçok işlem gerçekleştirilmektedir. Mezoterpi, karboksiterapi, sauna terapi, kavitasyon, isveç masajı, soğuk şoklama, dudak ve yüz dolgu uygulamaları, botoks, yüz ve saç mezoterapisi, dermaroller ve lazer epilasyon Nilüfer Mayra polikliniğinde yapılan işlemlerin bazılarıdır.

Bursa nilüfer ilçesinde lazer epilasyon tercihleriniz için Uzman Doktor Beyhan Işık – Mayra güzellik merkezi ile görüşmek, poliklinikde gerçekleştirilen tüm uygulamalar hakkında detayları öğrenmek veya randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki telefon numaraları ile iletişime geçebilirsiniz. Özel Mayra polikliniği nerededir nasıl gidilir gibi ulaşım bilgilerine ulaşmak için de kurumun web sayfası iletişim menüsündeki haritayı inceleyebilir veya aşağıdaki adreslerden faydalanabilirsiniz
mayra-lazerepilasyon-bursa
Mayra Estetik ve Güzellik Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres: Konak mahallesi İzmir yolu caddesi No:97 Işık apartman Kat:2 Daire:3 Nilüfer/Bursa
Telefon: 224 452 2400

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.