Medipol Hastanesi Lazer Epilasyon – Koşuyolu Kadıköy

Medipol Hastanesi Lazer Epilasyon – Koşuyolu Kadıköy

İstanbul Kadıköy’de Özel sağlık kurumu statüsünde hizmet veren Medipol Hastanesi 1997 yılında Koşuyolunda hizmetlerine başlamıştır. Günümüzde güzellik ve zayıflama uygulamaları ile de hizmetlerini sürdüren Medipol Hastanesinde lazer epilasyon uygulamaları da gerçekleştirilmektedir. Medipolde Lazer epilasyon uygulamaları Medipol Hastanesi Estetik Güzellik ve Zayıflama merkezinde gerçekleştirilmekte olup, poliklinik koşullarında uzman estetik ve plastik cerrah, uzman dermatolog ve diyetisyenden oluşan geniş kadrosu ile hizmet verilmektedir.

Özel Medipol Hastanesi Güzellik ve Zayıflama merkezinde lazer epilasyon ile kalıcı epilasyon, iğneli epilasyon, ağda, sir ağda gibi geçici epilasyon (depilasyon) uygulamaları, kimyasal peeling, cilt bakımı ve kırışıklık tedavileri, sağlıklı zayıflama ve diyet programları, mezoterapi ve selülit tedavis, botox, fraksiyonel lazer ile cilt tedavileri (cilt sıkılaştırma, akne, leke, yara izi), solaryum, masaj, myolifting gibi uygulamalar gerçekleştirilmektedir.

Lazer epilasyon merkezleri Koşuyolu dendiğinde klinik şartlarındaki hizmeti ve uzman kadrosu ile İstanbul Kadıköyde tercih edilebilir bir lazer epilasyon hastanesi alternatifi olan Özel Medipol Hastanesi hakkımedipol-hastanesi-guzellik-merkezinda detaylı bilgi almak, Medipol hastanesi lazer epilasyon uygulamaları hakkında bilgi edinmek, ön görüşme ve muayene talebinde bulunmak veya hastaneye randevu işlemlerinizi gerçekleştirmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Medipol Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: E5 Harem yolu üzeri Koşuyolu – Kadıköy/İstanbul
Telefon: 0216 544 66 66

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar
  1. hatice dedi ki:

    tüm vücut lazer eplasyon fiyatı

  2. hatice çark dedi ki:

    fiyat

  3. hatice çark dedi ki:

    tüm vucüt olarak lazer eplasyon fiyatı ne kadar