TR türkiye
sohbet siteleri

Mersin – Özel Karakucak Polikliniği Lazer Epilasyon Nasıl?

Mersin – Özel Karakucak Polikliniği Lazer Epilasyon Nasıl?

Mersin’de iki doktor tarafından işletilen ve oldukça güzel işler başaran Özel Karakucak Polikliniği lazer epilasyon, dolgu, botoks, yüz germe, cilt bakımı, bölgesel zayıflama, mzoterapi gibi işlemleri doktor kontrolünde profesyonel bir şekilde yapmanızı sağlamaktadır. Doktor kontrolünde yapılan bu işlemler mükemmel sonuçları ortay koymakla birlikte kalıcı ve kesin çözümler olmaktadır.

Lazer Epilasyon konusunada gelirsek eğer firmanın bünyesinde Cynosure Alecandrite lazer epilasyon cihazı ile birlikte Soprano Ice Lazer Epilasyon cihazları bulunmaktadır. FDA onaylı cihazlar ile işlem yapılmaktadır.

Özel Karakucak Polikliniği Müşteri Yorumları

Tüm sağlık çalışanlarının birinci tercihi Karakucak. Yapılan kötü yorumlara inanmıyorum..gerçek hesaplarla yapılmış yorumlar değil zaten..Yıllardır tercih ettiğim bir yer.Cihazların ve ürünlerin kalitesi tartışılmaz .. Mersin hatta çukurova bölgesi için büyük şans ..
merhabalar, ben adanadan müşterinizim zaman bulabildikçe çoğu işleme girmeye çalışıyorum girdiğim işlemlerden özellikle baby face dolgu botoks çok basarılı gercekten kendimi daha güzel ve mutlu hissediyorum sizin sayenizde. türkiyede net 1 numaralı poliklinik.
merhaba ben elif kısa bir süre önce lazer seansına başladım ve bu kadar kısa süre içinde çok iyi sonuç aldım bu kadar fazla kötü yorum gelmesine de açıkçası hiç anlam veremedim kesinlikle çalışanlar ve doktorlar ilgili alakalı güleryüzlüler en iyi şekilde ilgilendiklerine şahidim
Dünyanın en iyi ve son teknolojili ürünlerini bizlere sunan kaliteli güleryüzlü ve doğru teşhis ile yönlendiren Doktorlarımız Sultan Mustafa Karakucak ailesinin ve ekibine emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz iyiki varsınız 💜

Mersin - Özel Karakucak Polikliniği Lazer Epilasyon Nasıl?

Karakucak % Mezocenter Estetik ve Güzellik Merkezi

Adres: Kültür Mh. 4314 Sk. Çamlıbel TEB Bankası Arkası No:8 Müstakil Bina Çamlıbel / MERSİN
Telefon: 0533 717 70 09     Telefon: 0533 717 70 22 (Epilasyon Randevuları İçin)

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini