TR türkiye
sohbet siteleri

Metrolife Hastanesi Lazer Epilasyon Şanlıurfa

Metrolife Hastanesi Lazer Epilasyon Şanlıurfa

Şanlıurfa’da lazer epilasyon ve estetik konusunda oldukça profesyonel bir işlem sunan Metrolife Hastanesi Lazer Epilasyon konusunda da Urfa’da yer alan açığı kapatacağını umuyoruz.

Urfa’da kaliteli ve hizmet anlayışında çığır açan bir hastane olarak Urfa halkına en kaliteli hizmeti sunan Metrolife Hastenesi, Hem diğer hastalıklar konusunda hemde lazer epilasyon ve estetik konusunda çok ama çok kaliteli ve aynı zamanda profesyonel bir yapıyı ele alarak en kaliteli ve hijyenik bir ortamda lazer epilasyon yaptırmak herkesin karşılaşamayacağı bir durumdur.

Kendiminde gidip muayene olduğum ve gerek doktorlar açısından gerekte hemşireler ve diğer ekip açısından ancak bu kadar olabilir diyebilirim. Mükemmel derecede memnun kaldığım bu işlem sonucunda tüm hastane çalışanlarına teşekkürlerimi sunmak istediğimi de bildirmeden geçemeyeceğim.

Fiyat konusunda da oldukça makul fiyatlar ile lazer epilasyon hizmeti sunan Özel Metrolife Hastanesi Lazer Epilasyon bölümüne sizleri de bekliyoruz. 

Özel Metrolife Hastanesine gidip muayene olmuş arkadaşlarımız konu altında bizlere Özel Metrolife Hastanesi hakkında olumlu olumsuz görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. 

Metrolife Hastenesi Lazer Epilasyon Şanlıurfa

Özel Metrolife Hastanesi Lazer Epilasyon Bölümü Adresi

Adres: Şenevler Mah. 6129. Sokak 2-C Karaköprü / ŞANLIURFA
Telefon: 0414 290 30 30

3 Yorumlar
Boşver

Kesinlikle çok pahalı bir de yılbaşına özeli diye paket yapıp millete kakalıyorlar ve Güleryüz hiç yok sıfır ilgi

Anonim

Buradan uzak durun. Normal piyasa fiyatinin iki kati para aliyoar. Sonuc husran.. biri gelir lazerin ayarini düşürür tüyler oldugu gibi kalir. Başka biri seans cabuk bitsin diye ayari yükseltir sizi pismis tavuga cevirir. Sonuc olarak paraniz ve zamaniniz bosa gider. Sizden yine para almak icin yeni paket sunarlar

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini