Mola Estetik Lazer Epilasyon ve PLastik Cerrahi – Alsancak

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

4 Mayıs 2011 tarihinde eklendi, 2.270 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:19 pm yapılmıştır

Mola Lazer Epilasyon ve Estetik Merkezi, İzmir Alsancak‘ta Operatör Doktor Fahri Mola önderliğinde Alsancak Cami Karşısı-Manav 2000 üstünde estetik, güzellik ve lazer epilasyon uygulamaları yapmaktadır.

Alsancak Estetik, Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi Mola Estetik, Op. Doktor Fahri Mola tarafından kurulmuştur. Operatör Dr. Fahri Mola; 1973 yılında Aydın’da doğmuştur. İlköğretimi Koçarlı Menderes İlköğretim Okulu ve lise öğrenimini Koçarlı Lisesi’nde memleketi Aydın’da tamamlamıştır. Liseden sonra 1990 yılında İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanmıştır. 1996’da Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Mezuniyetinden sonra 1998 yılına kadar Ordu’da Çamaş Merkez Sağlık Ocağı’nda pratisyen doktor olarak görev almıştır. 98-99 yılları arasında İzmir Behçet Uz Çocuk Hastanesi Çocuk Cerrahisi Kliniği’nde araştırma görevlisi olarak görev yapmıştır. 2000 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Estetik, PLastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Dalında uzmanlığına başlamıştır.

2005 yılında ihtisasını tamamlayarak Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif  Cerrahi Uzmanı ünvanını almıştır. 2005-2006 yılları arasında Özel İzmir Tapdi Buca Tıp Merkezi’nde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif  Cerrahi Uzmanı olarak görev aldı. 2006-2007 yılları arasında da İzmir Güzelyalı sker Hastanesi ve Mavi Işık Güzellik Merkezi’nde görev almıştır. Şimdi Kendi Kliniği olan Mola Estetik ve Özel Buca Tıp Merkezi’nde görev almakta ve çalışmalarına devam etmektedir.

Mola Estetik, Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi‘nde, vücutta sorun olan kılları kalıcı olarak yok eden lazer epilasyon uygulamaları, cilt ve vücut bakımları, botox ve dolgu uygulamaları, vücut estetik opersyonları, göğüs küçültme, büyütme, dikleştirme uygulamaları, popo estetiği, liposuction, yüz estetikleri, kulak estetiği, burun estetik operasyonları, dudak estetikleri, el, ayak bakımları, mezoterapi uygulamaları ve daha birçok güzellik ve estetik operasyonları yapılmaktadır.

Randevu almak ve geniş bilgi için aşağıdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

Alsancak Mola Estetik, Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri

Adres   : Şair Eşref Bulvarı No:80 Güneş Apt. K:1 Daire:2-3 Alsancak/İzmir
Telefon : 0232 463 17 67

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git