TR türkiye
sohbet siteleri

Özel Fizmer Güzellik Polikliniği ve Lazer Epilasyon – Bursa

Özel Fizmer Güzellik Polikliniği ve Lazer Epilasyon – Bursa

Özel Fizmer Lazer Epilasyon, Güzellik Merkezi ve Polikliniği Bursa’da Pembe Çarşı Karşısında güzellik, estetik ve epilasyon hizmetleri vermektedir. Bursa Özel Fizmer Lazer Epilasyon, Güzellik Merkezi ve Polikliniği 1997 yılında Uzman Dr. Nur Banu Öncel ve birkaç arakadaşı tarafından kurulmuştur. Yöneticiliğini Uzman Doktor Nur Banu Öncel‘in yaptığı Fizmer, O yıllarda Bursa’da bir ilki gerçekleştirmiş Bursa’da estetik alanında açılan ilk merkezlerden biri olmuştur.

Fizmer’in kurucularından olan Uzman Dr. Nur Banu Öncel’i biraz tanıyalım. Doktor Banu Hanım 1967 Ankara doğumlu olup, 1983 yılında İzmir Kız Lisesini bitirdikten sonra Ege Tıp’ı kazanır ve 1990 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olarak doktor olur. 93-97 yılları arasında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalında yüksek ihtisasını tamamlamıştır. 2004 yılından itibarenden Medical Estetik Uzmanı bursaozelfizmerpoliklinikolmuştur. Doktor Nur hanım Operatör Doktor Tayanç Öncel ile evli ve iki çocuk annesidir.

Özel Fizmer Polikliniği Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi’nde Yapılan Uygulamalar
* İstenmeyen tüylerinden kurtulma yollarından olan lazer epilasyon uygulamaları; Lazer epilasyon uygulaması için Fizmer’de Long Pulse Alexandrite Lazer cihazı avantajlarından dolayı kullanılmaktadır. Bu cihaz uzun atımlı lazer sistemi ile derin kıl köklerinde bile etkilidir. Avantajlı yönlerinden birtanesi de açık renk cilt, kıllara ve koyu siyah kıl yapısına sahip olanlarda etkilidir. Kesine yakın çözüm sunar. Türk Milleti’nin cilt, ten ve kıl yapısına en uygun cihaz denebilir. Alexandrite lazer cihazının birbaşka can alıcı Özel Bölgeliği ise epilasyon sırasında hissedilebilecek acıyı dinamik soğutma sistemi sayesinde çok çok aza indirgeyebilmektedir.

* Kavitasyon ve ultra kavitasyon uygulamaları ile yağlardan kurtulup daha ince bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bölgesel incelmek isteyip cerrahi müdahale(liposuction) olmasın diyenler kavitasyon yöntemini deneyebilirler.

* Radyofrekans ve Velasmooth yöntemleri ile incelme uygulamaları
* Botoks yöntemi ile kırışıklıkların giderilmesi
* Aşırı terleme sorunu olanlara bu sorununuzu ortadan kaldırmak için son yıllarda Botoks(botox) kullanılmakta ve başarılı sonuçlar elde edilmektedir.
* Vücuttaki kırışıklıklar, izler için ve daha dolgun dudak ve göğüsler için dolgu tedavileri
* Saç dökülmelerine karşı saçı kuvvetlendirici saç mezoterapi uygulamaları, yüz mezoterapi uygulamaları ve mezoterapi yöntemiyle zayıflama yöntemleri
* Karboksiterapi yöntemi ile zayıflama ve çatlakların tedavileri
* Mezolifting ile cilt yenileme, radyofrekans ile yüz germe uygulamaları
* Makyaj ve kalıcı makyaj uygulamaları
* El, ayak bakımları
* Akupuntur ile zayıflama uygulamaları
* Vücut lekelerinin tedavisi kimyasal ve doğal peeling uygulamaları
* Kuantum zayıflama, lenf drenaj masajı, vücut ve selülit masaj uygulamaları
* Vücut ve cilt bakımları ve Çeşitli cilt bakım kürleri

uygulamaları ve daha birçok güzellik uygulaması Fizmer’de uzman, deneyimli doktorlar gözetimde ve hijyenik kliniklerde yapılmaktadır.

Özel Bursa Fizmer Polikliniği Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri
Adres : Kükürtlü Mah. Başaran Sok. Beysoylar Aprtmnı No:3/1 Pembe Çarşı karşısı – BURSA
Tel: 0 224 232 00 55
Fax : 0 224 232 00 55

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini