Şanlıurfa Asel Güzellik Salonu Nasıl?

Şanlıurfa Asel Güzellik Salonu Nasıl?

Şanlıurfa Şehrinde ve Bahçelievler mahallesinde müşterilerine güler yüzlü ve samimi dokunuşlarla hizmet veren AseL Güzellik Salonu ve Cilt Bakım Merkezi bu hafta ki konumuz arasında. İsminden sıkça bahsedilen ve Galoşlar ile ilgili olan espiriler ve yazışmalara sıkça rastlamaktayız. Kurum Tanıtma bölümünde her zaman gelen yorumlar arasında yer alan Lütfen Asel Güzellik Salonu hakkında bizi bilgilendirin tarzı yorumlara istinaden hazırladık bu konumuzu.

119943516 2lK6ngr 5fK4 SG4zSkj DptgpqR1WXdh1xLLazer epilasyon ve Cilt bakım teknikleri ile ilgili olarak son teknoloji cihazları bünyesinde barındıran Asel Güzellik salonu Şanlıurfada hatrı sayılır bir müşteri portföyüne sahip olmuştur. Merkezi konumda bulunan işyerlerinin ulaşım açısından da kolaylık sağlamaktadır.

Firmanın her daim müşteri memnuniyetini ilk olarak benimsediğini ve müşteri kaybetmenin bir firmayı batıracağını çok dikkatli şekilde ezberlediklerini ve müşterilerini kaybetmemek adına her şeyden fekarlık eden firmamızı bence bir tanımanızı öneririz.

Firma Adresi: Mimar Sinan Mah. 119 Sok. D:3-5 Şanlıurfa Merkez, Şanlıurfa
Firma Telefonu: 0414 318 15 15
Firma Sahibi: Serdar Kaz

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.