TR türkiye
sohbet siteleri

Shambala Clinic Plastik Cerrahi ve Lazer Epilasyon – Maslak

Shambala Clinic Plastik Cerrahi ve Lazer Epilasyon – Maslak

İstanbul Maslak’da lazer epilasyon, estetik ve güzellik dendiğinde akla gelen kliniklerin başında gelen Shambala Lazer epilasyon ve plastik cerrahi kliniği Doktor Serdar Bora Bayraktaroğlu yönetiminde, estetisyenlik lisansına sahip 12 personeli ve 3 adet masörü ile hizmetlerini Sun Plaza’da sürdürmektedir. “Güzellik fazlalıklardan arınmışlıktır. Sağlığınız güzelliğiniz bizim için değerlidir” sloganı ile hizmet veren Maslak Shambala lazer epilasyon merkezinde estetik, güzellik ve plastik cerrahi alanında birçok uygulama gerçekleştirilmektedir.

Kişinin cilt tipine göre alexandrite lazer epilasyon, nd-yag lazer ve diode lazer epilasyon uygulamaları shambala clinikte gerçekleştirilirken, bunların yanı sıra kırışıklık tedavileri, lazer ile leke ve akne tedavileri, sivilce tedavisi, cilt bakımı, bölgesel incelme, dolgu, botox, varis tedavisi, selülit yok etme tedavileri, yüz gerdirme ve gençleştirme tedavileri, radyofrekans uygulamaları, prp, spa ve ameliyatsız estetikte ve kozmetikte birçok uygulama İstanbul Maslak Shambala Klinikte bulabileceğiniz hizmetlerdendir.
lazer-epilasyon-maslak
Shambala Clinic Plastik Cerrahi ve Lazer epilasyon hakkında daha detaylı bilgiler kurumun web sitesinde mevcuttur. Ayrıca müşteri yorumların, memnuniyet ve şikayetlerini de web sayfasından inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki iletişim bilgileri vasıtası ile plastik cerrahi doktoru Serdar Bora Bayraktaroğlu yönetimindeki klinik ile iletişime geçebilir, randevu talepleriniz, fiyat bilgisi istekleriniz ve merak ettiğiniz diğer detaylar ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Shambala Clinik İletişim Bilgileri
Adres: Dereboyu caddesi bilim sokak numara:5 Sun Plaza Maslak-İstanbul
Telefon: 0212 3655959

 

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini