İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Shambala Clinic Plastik Cerrahi ve Lazer Epilasyon – Maslak

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

12 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 2.016 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:51 pm yapılmıştır

İstanbul Maslak’da lazer epilasyon, estetik ve güzellik dendiğinde akla gelen kliniklerin başında gelen Shambala Lazer epilasyon ve plastik cerrahi kliniği Doktor Serdar Bora Bayraktaroğlu yönetiminde, estetisyenlik lisansına sahip 12 personeli ve 3 adet masörü ile hizmetlerini Sun Plaza’da sürdürmektedir. “Güzellik fazlalıklardan arınmışlıktır. Sağlığınız güzelliğiniz bizim için değerlidir” sloganı ile hizmet veren Maslak Shambala lazer epilasyon merkezinde estetik, güzellik ve plastik cerrahi alanında birçok uygulama gerçekleştirilmektedir.

Kişinin cilt tipine göre alexandrite lazer epilasyon, nd-yag lazer ve diode lazer epilasyon uygulamaları shambala clinikte gerçekleştirilirken, bunların yanı sıra kırışıklık tedavileri, lazer ile leke ve akne tedavileri, sivilce tedavisi, cilt bakımı, bölgesel incelme, dolgu, botox, varis tedavisi, selülit yok etme tedavileri, yüz gerdirme ve gençleştirme tedavileri, radyofrekans uygulamaları, prp, spa ve ameliyatsız estetikte ve kozmetikte birçok uygulama İstanbul Maslak Shambala Klinikte bulabileceğiniz hizmetlerdendir.
lazer-epilasyon-maslak
Shambala Clinic Plastik Cerrahi ve Lazer epilasyon hakkında daha detaylı bilgiler kurumun web sitesinde mevcuttur. Ayrıca müşteri yorumların, memnuniyet ve şikayetlerini de web sayfasından inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki iletişim bilgileri vasıtası ile plastik cerrahi doktoru Serdar Bora Bayraktaroğlu yönetimindeki klinik ile iletişime geçebilir, randevu talepleriniz, fiyat bilgisi istekleriniz ve merak ettiğiniz diğer detaylar ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Shambala Clinik İletişim Bilgileri
Adres: Dereboyu caddesi bilim sokak numara:5 Sun Plaza Maslak-İstanbul
Telefon: 0212 3655959

 

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git