TR türkiye
sohbet siteleri

Sibella Lazer Epilasyon ve Güzellik Salonu – İzmir

Sibella Lazer Epilasyon ve Güzellik Salonu – İzmir

İzmir Alsancak’da lazer epilasyon ve güzellik uygulamaları yapan Sibella Güzellik salonu, Güzellik ve estetik konusunda dünyadaki son teknolojileri Türkiyeye ilk getiren olma vizyonunu belirlemiş, Alanında uzman hekimler, güler yüzlü çalışanlarla kaliteli bir hizmet sunarak kendinizi daha güzel hissetmenizi sağlamayı da misyon edinmiştir. İzmir Alsancakda lazer epilasyon uygulamaları yanında, botox, dolgu, cilt bakımı, çeşitli diyet programları, Özel Bölge makyajlar, solaryum vs. gibi estetik ve güzellik uygulamaları gerçekleştiren Sibella Salonu welness koçu Uzman Doktor Zafer Ulusan ve Medical Estetik Doktoru Sibel Ulusan tarafından kurulmuştur.

Alsancak Devlet Hastanesi acili karşısında bulunan Sibella lazer epilasyon ve Güzellik salonu Estetik ve güzelliğin değişik alanlarında yetişmiş Uzman estetisyenler ile çok geniş bir kadroya sahiptir. Lazer epilasyon, Çeşitli diyet programları ile zayıflama, mezoterapi, kimyasal peeling, ıpl epilasyon 2 yıl kalıcı 2 yıl sonra geçici dövme, dövme silme işlemleri, botox, kalıcı ve geçici makyaj gibi birçok uygulama Sibella Güzellik salonu estetisyenleri tarafından uygulanmaktadır.

İzmir Lazer epilasyon ve Güzellik salonu Sibella hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İzmir Sibella Güzellik Salonu İletişim Bilgileri
Adres: Ali Çetinkaya Bulvarı No:35 D:6 Alsancak Devlet Hastanesi Acili karşısı Alsancak/İzmir
Tel: 0232 465 15 45

1 Yorumlar
cansu kul

iyi günler ben lazer yaptırmak istiyorum ama etkiyi görmek için önce koltuk altı ve koluma yaptırmak istiyorum kullandığınız teknik ve fiyat konusunda bilgi alabilir miyim. şimdiden teşekkürler

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini