TR türkiye
sohbet siteleri

Tilya Estetik ve Lazer Polikliniği – Çorlu

Tilya Estetik ve Lazer Polikliniği – Çorlu

Özel Tilya Polikliniği Tekirdağ Çorlu‘da lazer epilasyon, estetik ve güzellik alanlarında hizmet veren Sağlık Bakanlığı onaylı bir kuruluştur. Kullanılan son teknoloji, modern yöntemler ve bilimsel tetkikler ile müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutmayı amaç edinmiç olan Çorlu Tilya Estetik ve Lazer Polikliniği 2007 yılından bu yana hizmetlerini bu doğrultuda sürdürmektedir.

Lazer epilasyon hizmetleri ve lazer uygulamaları başta olmak üzere saç dökülmesi tedavileri,  kılcal damar tedavisi, medikal cilt bakımı, bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi, dolgu ve botoks, radyofrekans uygulamaları, mezolift ile cerrahi müdahale yapmadan yüz gençleştirme uygulaması, leke ve sivilce tedavileri Çorlu estetik merkezi Özel Tilya Polikliniğinin hizmetlerindendir.

Güzelliğiniz hiç bozulmasın sloganı ile hizmetlerini sürdüren çorlu lazer epilasyon ve estetik güzellik poliklinği Tilya ile iletişime geçerek, Polikliniğin mevcut kampanyalarını, uygulamada olan estetik fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz ön görüşme ile daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz. Web sitesi üzerinden online randevu da alabileceğiniz Tilya Estetik Çorlu için iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Özel Tilya Polikliniği İletişim Bilgileri
Adres: Kazımiye Mahallesi Omurtak Caddesi Gürbüz Akın Apartman No: 241 Kat: 2 D: 12  Kipa Orion Market Karşısı – Çorlu/Tekirdağ
Tel: 0282 673 24 25

3 Yorumlar
FATİH YAŞAR DENİZ

slmlr omuzlarımda istenmeyen tüyler var bunlardan kurtulmak istiyorum fiyatlar ne kadar

leyla özkan

hassas cilt tipine sahibim normal ağdadan sonra bile kızarıklık ve deri döküntüsü oluyo ayrıca batık tüyler çok.lazer epilasyondan sonra batıklardan kurtulurmuyum ayrıca lekelenme olurmu komple bacak ve bikini bölgesi düşünüyorum ortalama kaç seans ve fiyat hakkıknda bilgi alabilirmiyim?şimdiden teşekkür ederim

cansu

fiyatlar ve nasıl yapıldığı konusunda açık bir bilgi alabilir miyim ?

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini